شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > اختصاص اعتبارات ملی آبخیزداری به هرمزگان در راستای مدیریت منابع آب افزایش یابد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٧٧

تاریخ:1397/03/22


دکتر همتی در دیدار رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور:
اختصاص اعتبارات ملی آبخیزداری به هرمزگان در راستای مدیریت منابع آب افزایش یابد

استاندار هرمزگان خواستار افزایش اختصاص اعتبارات ملی آبخیزداری به استان هرمزگان در راستای مدیریت منابع آب شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در دیدار با مهندس آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با تشریح وضعیت منابع آب استان هرمزگان با توجه به خشکسالی اخیر، عنوان کرد: با توجه به اثرات بسیار خوب سازه های آبخیزداری در هرمزگان یکی از راه های موثر برای برون رفت از این شرایط توسعه و گسترش عملیات آبخیزداری است.

وی ادامه داد: ما در هرمزگان آمادگی افزایش اعتبارات آبخیزداری را از منابع استان داریم و انتظار داریم سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری نیز با افزایش مناسب اختصاص اعتبارات ملی به استان هرمزگان در مدیریت منابع آب و بهره وری بیشتر از روان آب های سطحی کمک کند.

استاندار هرمزگان ضمن پیگیری افزایش اعتبارات آبخیزداری برای هرمزگان از محل صندوق توسعه ملی اظهار امیدواری کرد کاری ماندگار در این زمینه صورت گیرد.

شماره خبر : ٩١٧٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.