پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مديركل امور روستايي استانداری با حضور در ميز خدمت پاسخگو و پيگير مسائل مراجعين شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٩١٧٥

تاریخ:1397/03/22مديركل امور روستايي استانداری با حضور در ميز خدمت پاسخگو و پيگير مسائل مراجعين شد

مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان روز سه شنبه با حضور در ميز خدمت استانداری، مستقيماً پاسخگو و پيگير مسائل و مشكلات مراجعين شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علي سالاري مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان در اين خصوص بيان داشت: يكي از هدف هاي اصلي هر سازمان، جلب رضايت مراجعين و ارائه خدمات با كيفيت مطلوب و دسترسي سريع به مسئولين است و برپایی میز خدمت از اهداف اصلي دولت تدبير و اميد در جهت اکرام هرچه بیشتر مراجعه کنندگان و تسهیل در انجام خدمات بوده است.

وي ادامه داد: نظر به اينكه ارتقاء و حفظ كرامت مردم در نظام اداري در قالب طرح تكريم به عنوان يكي از برنامه هاي تحول اداري در دستور كار دولت قرار گرفته است خدمت رسانی به آحاد مردم باید در اولویت برنامه های دستگاه های دولتی، به خصوص دستگاهه ایی که به طور مستقیم با مردم در ارتباط هستند، قرار گیرد.

مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان تصریح کرد: ما مسئولان برای خدمت‌ رسانی صادقانه و بی ‌منت روی کار آمدیم و رفع مشکلات و رضایت ‌مندی مردم یک ارزش و افتخار است و در این راه باید تلاشی مستمر و مضاعف داشته باشیم و عدم انجام مسئولیت و کوتاهی در خدمت ‌رسانی به مردم برای هیچ مسئول و مدیری پذیرفته شدنی نیست و سبب بروز مشکلاتی برای مردم می ‌شود.

سالاري افزود: علي رغم پاسخگويي اداره كل امور روستايي و شوراهاي استانداري و خدمت رساني مداوم، اينجانب روزهاي سه شنبه در ميز خدمت استانداری مستقيماً پاسخگو و پيگير امور روستانشينان  گرامي، دهياران و شوراها مي باشم.

وي خاطرنشان كرد: امروز مشكلات تمامي مراجعه كنندگان اين حوزه با عمده موضوع تقاضاي وام اشتغالزايي روستايي  بررسي و در دستور كار پيگيري قرار گرفت.


شماره خبر : ٩١٧٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.