آخرین اخبار
اخبار > برنامه های اوقات فراغت جوانان کاربردی باشد/مسابقات جام جهانی در سینماها و بوستان هاي هرمزگان پخش شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٦٩

تاریخ:1397/03/21


اکرمی در ستاد ساماندهی امور جوانان استان:
برنامه های اوقات فراغت جوانان کاربردی باشد/مسابقات جام جهانی در سینماها و بوستان هاي هرمزگان پخش شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید مطابق با نیاز و علایق جوانان برنامه های مختلف کاربردی برای اوقات فراغت آنها تدوين کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه با خلاقیت می توان برنامه های کاربردی و مناسبی برای اوقات فراغت جوانان در استان تدوين کرد، اظهار داشت: برای هر برنامه ای به ویژه در خصوص اوقات فراغت جوانان نباید منتظر ایجاد ظرفیت های جدید ماند و زمان را از دست داد بلکه با بهره گیری از امکانات موجود می توان زمینه فعالیت جوانان در عرصه های مختلف را فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه های استان می توانند در تابستان فراخوانی مبنی بر آشنایی دانشجویان با رشته مربوطه خود در بازار کار اعلام کنند و زمینه را برای آشنایی هرچه بیشتر دانشجو با رشته خود را فراهم سازند و برای نمونه دانشجویان صنعتی به صنایع استان معرفی و زمینه فعالیت یک ماه آنها برای آشنایی بیشتر در حوزه خود فراهم شود.

اکرمی اضافه کرد: این مدل برنامه را تمامی دانشگاه های استان مي توانند برای دانشجویان خود داشته باشند و این امر می تواند علاوه بر غني سازي اوقات فراغت جوانان موجب شناخته بیشتر آنها با رشته مربوطه خود شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: باید جوانان و نوجوان را با مقوله کار برای افزایش عزت نفس در آنها آشنا و به همین منظور می توان زمینه طرح استاد شاگردی را فراهم کرد زیرا این کار تغییر فرهنگ کار برای نسل آینده را به دنبال خواهد داشت و افراد تنها به پشت میز نشینی و کار اداری فکر نمی کنند.

وی با اشاره به بر نزدیک بودن مسابقات جام جهانی فوتبال، گفت: به منظور پخش بازی های این مسابقات در بوستان هاي ساحلی و سینماهاي استان اقدامات لازم انجام گیرد تا فضایی با نشاط و مفرح برای جوانان ایجاد شود.

اکرمی به برگزاری طرح گفتگوي ملی جوانان در استان اشاره و بیان داشت: برگزاری این گونه برنامه ها برای جوانان موجب رشد و تقویت اعتماد به نفس در آنها می شود و فرصتی برای بیان مشکلات به آنها خواهد بود و بهتر است این جلسات با حضور کارشناسان و مدیرانی که مورد نیاز جامعه هدف هستند، تشکیل شود.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته اقدامات خوبی در حوزه اوقات فراغت جوانان صورت گرفته است، اظهار داشت: اقدامات خوبی در این خصوص گرفته اما باید این اقدامات هر ساله در حال رشد باشد و توسعه یابد.

شماره خبر : ٩١٦٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.