شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > شرايط تردد در محدوده بندر شهيد رجايي تسهيل شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٥٦

تاریخ:1397/03/20


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان:
شرايط تردد در محدوده بندر شهيد رجايي تسهيل شود

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: مشكلات ترافيكي در محدوده بندرشهيد رجايي جهت تسريع در روند امور و رفاه حال رانندگان مرتفع شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دكتر ايرج حيدري در نشست بررسي مشكلات ترافيكي در محدوده بندر شهيد رجايي بندرعباس با اشاره به اهميت حمل و نقل، عنوان كرد: اگر مشكلاتي در محدوده بندر شهيد رجايي در حوزه ترافيك وجود دارد اداره کل بنادر و دريانوردي استان با همكاري دستگاه هاي اجرايي ذيربط نسبت به رفع مشكلات احتمالي براي تسريع در حمل و نقل كالا ها و رفاه رانندگان اقدام کند.

وي گفت: فرماندار بندرعباس به عنوان رئيس شوراي تامين این شهرستان به همراه مدير كل دفتر هماهنگي امور اقتصادي استانداري ماموريت دارند تا به صورت سرزده موضوع ترافيك در محدوده بندر شهيد رجايي را بررسي و اگر مشكلات احتمالي در اين رابطه وجود دارد دستورات لازم را جهت رفع آن صادر کنند.

معاون هماهنگي اموراقتصادي وتوسعه منابع استانداري هرمزگان خاطرنشان كرد: كاميون هايی كه در محور بندر شهيد رجايي تردد مي كنند بايد از استاندارد و ايمني لازم برخوردار باشند تا از خطرات احتمالي نظير تصادف در اين محور جلوگيري بعمل آيد.

حيدري تصريح كرد: اداره کل بنادر و دريانوردي استان و اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان موظف هستند در محدوده بندر شهيد رجايي نسبت روان سازي ترددها و اجراي طرح ترافيكي مناسب جهت رفاه حال رانندگان و تسريع در حمل و نقل كالا ها اقدام کنند و نواقص احتمالي در اين زمينه را رفع و بر كارها سرعت بخشد.

وي اظهار داشت: اداره کل بنادر و دريانوردي استان بايد مباحث رفاهي رانندگان را مورد توجه قرار دهد و حداقل شرايط رفاهي مطلوب براي رانندگان را فراهم نمايند و در اين زمينه وظيفه دستگاه های دولتی است كه شرايط حمل و نقل را تسهيل کنند.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان اظهار داشت: رانندگان نيز موظف هستند از قوانين تبعيت كنند و براساس استانداردهاي جاده اي تردد نمايند و درچارچوبي كه قوانين اجازه داده است اقدام به فعاليت کنند.

شماره خبر : ٩١٥٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.