شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > نهادهای مدنی و حقوق بشری در برنامه های بزرگداشت شهدای واقعه ۱۲ تیر مشارکت داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٥٥

تاریخ:1397/03/20


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
نهادهای مدنی و حقوق بشری در برنامه های بزرگداشت شهدای واقعه ۱۲ تیر مشارکت داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های بزرگداشت شهدای واقعه ۱۲ تیر، نقش نهادهای مدنی و خانواده های شهدا باید پررنگ دیده شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان، عنوان کرد: حمله موشکی به هواپیمای مسافربری کشورمان در آب های خلیج فارس توسط ناوگان متجاوز آمریکا در 12 تیر سال 1369 یک حرکت ضد بشری بود که هیچگاه از حافظه مردم پاک نخواهد شد.

وی ادامه داد: حادثه ۱۲ تیر نشانگر مظلومیت ملت ایران و حرکت ضد بشری آمریکا بود که باید به گوش همه جهانیان برسد و این حادثه نه یک حادثه استانی و کشوری بلکه بین المللی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های بزرگداشت شهدای واقعه ۱۲ تیر، نقش نهادهای مدنی و خانواده های شهدا باید پررنگ دیده شود، افزود: خانواده شهدا و نهادهای مدنی و حقوق بشری می‌ توانند در برگزاری هر چه بهتر بزرگداشت مقام شامخ شهدای ۱۲ تیر نقش موثری داشته باشند البته آنها در برگزاری این مراسم حمایت و همکاری اعضای این شورا را خواهند داشت.

اکرمی زنده نگهداشتن یاد شهدای ۱۲ تیر را از اصول مهم دانست و بیان داشت: اساسا همه ملت های دنیا اجازه نمی دهند ارزش های آنها کمرنگ شوند و یا از بین بروند و این روز را که ریشه در ارزش های ما و مبارزه با تروریسم دارد باید همچون هویت  خود حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: باید ۱۲ تیرها را زنده نگه داریم تا ارزش های ملت خود را به نسل امروز و آینده و همچنین به دنیا معرفی کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: مردم ما همیشه از سوی استکبار جهانی مورد ظلم قرار گرفته و همواره مظلوم واقع شده اند و باید ندای مظلومیت را به گوشش جهانیان برسانیم.

اکرمی استفاده از ابزار اطلاع ‌رسانی را یکی از راه های رساندن ندای مظلومیت ملت ایران به گوش جهانیان دانست و گفت: باید با استفاده از ابراز ها این چنینی جنایت آمریکا در ۱۲ تیرماه را به گوش همگان برسانیم و اذهان عمومی بین المللی را در این خصوص آگاه سازیم.

شماره خبر : ٩١٥٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.