شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > عملكرد بانك هاي هرمزگان در پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و فراگير بررسي می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٧٦

تاریخ:1397/03/02


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان:
عملكرد بانك هاي هرمزگان در پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و فراگير بررسي می شود

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: عملكرد تمامی بانك هاي عامل استان در حوزه پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و اشتغال فراگير يك به يك بررسي مي شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ايرج حيدری در نشست كارگروه پيگيري جذب اعتبارات اشتغال روستايي و اشتغال فراگير استان هرمزگان، عنوان کرد: جلساتي كه براي  بررسي موانع و تسريع در جذب و پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و اشتغال فراگير برگزار مي شود باید همراه با خروجي مناسب باشد.

وي افزود: در اين جلسات موانع پيش روي پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و اشتغال فراگير با حضورمديران بانك هاي عامل و دستگاه هاي اجرايي ذيربط بررسي و نتيجه به جلسه كارگروه اصلي سياست گذاري این حوزه به رياست استاندار محترم، منعكس مي شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان اظهار داشت: پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و اشتغال فراگير، رونق توليد و اشتغال در روستاها و كاهش بسياري از آسيب هاي اجتماعي از جمله ماندگاري جمعيت در اين مناطق و پيشگيري از حاشيه نشيني را در پي خواهد داشت و اين مناطق به كاركرد اصلي خود كه توليد و اشتغال است، باز مي گردند.

حيدری تصريح كرد: بانك كشاورزي استان باید تا پايان خردادماه تمامی طرح هاي معرفي شده براي دريافت تسهيلات اشتغال روستايي در مرحله اول را تعيين تكليف کند.

وي گفت: طرح هاي آماده و جديد متقاضيان  تسهيلات اشتغال روستايي به بانك كشاورزي استان معرفي تا در مراحل بعدي تزريق اعتبارات تعيين تكليف شوند و جزء اولويت هاي اعتبارات مراحل بعدي قرار گيرند.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان با اشاره به جذب تسهيلات طرح هاي اشتغال فراگير، خاطرنشان کرد: بانك كشاورزي طرح هاي انصرافي اشتغال فراگير را در دبيرخانه كارگروه مطرح و جهاد كشاورزي نسبت به توجيه متقاضيان نيز اقدام كند تا پرونده هاي انصرافي اين بخش هرچه سريعتر تعيين تكليف شوند.

حيدری اضافه کرد: عملكرد تمامی بانك هاي  عامل استان در حوزه پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و اشتغال فراگير يك به يك بررسي مي شود.

شماره خبر : ٨٩٧٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.