شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روند توسعه زیرساخت های گردشگری در جزيره هرمز شتاب بیشتری می گیرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٥٤

تاریخ:1397/02/31


مدیرکل توسعه جزایر استانداری هرمزگان:
روند توسعه زیرساخت های گردشگری در جزيره هرمز شتاب بیشتری می گیرد

مدیرکل هماهنگی امور توسعه جزایر استانداری هرمزگان گفت: محوریت توسعه در هرمز با گردشگری خواهد بود و تلاش خواهیم کرد براساس راهبرد استاندار هرمزگان ظرفیت های این جزیره برای رونق گردشگری به کار رود و توسعه زیرساخت ها شتاب بیشتری گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مرتضی محمودزاده پس از بازدید از روند اجرای پروژه های عمرانی در جزیره هرمز، عنوان كرد: بنا بر تاکید دکتر همتی استاندار هرمزگان، عزم ویژه ای برای توسعه جزیره هرمز با محوریت توسعه گردشگری به وجود آمده است.

وی ادامه داد: با همکاری شهرداری هرمز و حضور بخش خصوصی پروژه های خوبی در دست اجراست که نتایج ارزشمندی برای مردم شریف اين جزیره به همراه خواهد داشت.

مدیرکل هماهنگی امور توسعه جزایر استانداری هرمزگان تصريح كرد: تلاش خواهیم کرد با استفاده از همه ظرفیت های موجود تمامی مشکلات و موانع موجود در مسیر تکمیل پروژه ها مرتفع شود و تکمیل طرح هاي بهسازی معابر و زیباسازی مبلمان شهری نقش مهمی در ایجاد اشتغال در جزیره هرمز خواهد داشت.

محمودزاده بيان داشت: محوریت توسعه در هرمز با گردشگری خواهد بود و تلاش خواهیم کرد براساس راهبرد استاندار هرمزگان ظرفیت های این جزیره برای رونق گردشگری به کار رود و توسعه زیرساخت ها شتاب بیشتری گیرد.


شماره خبر : ٨٩٥٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.