شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ميز خدمت در تمامي دستگاه هاي اجرايي هرمزگان راه اندازي شود/طرح احراز هويت الكترونيكي در ادارات استان اجرايي خواهد شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٣٩

تاریخ:1397/02/30


دکتر همتی در شوراي راهبري توسعه مديريت استان:
ميز خدمت در تمامي دستگاه هاي اجرايي هرمزگان راه اندازي شود/طرح احراز هويت الكترونيكي در ادارات استان اجرايي خواهد شد

استاندار هرمزگان بر لزوم راه اندازي ميز خدمت در تمامي دستگاه هاي اجرايي هرمزگان به عنوان يكي از سياست هاي مهم دكتر روحاني رئيس جمهوري و دولت تدبير و اميد تاكيد كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان هرمزگان با بيان اينكه راه اندازي ميز خدمت به صورت حضوري و الكترونيك در دستگاه هاي اجرايي و ادارات يكي از سياست هاي مهم دكتر روحاني رئيس جمهوري و دولت تدبير و اميد است، عنوان كرد: دولت به دنبال نهادينه سازي ميز خدمت در ادارات سراسر كشور است تا خدمات مناسبي به ارباب رجوع ارائه شود.

وي ادامه داد: مديران بايد نسبت به اين امر حساس باشند و سياست مهم دولت در اين عرصه را دقيقا اجرايي كنند.

استاندار هرمزگان افزود: دولت به طور جدي به دنبال تحقق دولت الكترونيك، شفاف سازي و قراردادن تمامي خدمات ادارات در دسترس مردم است.

همتی بر لزوم اجراي مناسب طرح ميز خدمت در ادارات استان هرمزگان تاكيد كرد و بيان داشت: استانداري هرمزگان و سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به عنوان متوليان اصلي اين طرح بايد ابتدا ميز خدمت را به شكل مناسب در مجموعه خود راه اندازي كنند و ساير دستگاه ها نيز با الگوبرداري از اين دو مجموعه، ميز خدمات را جهت خدمت رساني مناسب به مردم در طبقه نخست هر كدام از ادارات ايجاد كنند.

وي طرح ايجاد ميز خدمت را از اقدامات مهم در كشور برشمرد و تصريح كرد: اجراي اين طرح كاري بزرگ، قابل تقدير و اثر گذار در كشور است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: براي نظارت مناسب بر اجراي اين طرح نياز است كميته مشترك بازرسي با حضور اداره كل بازرسي استانداري و بازرسان ساير دستگاه ها تشكيل و بر روند اجراي آن نظارت كافي صورت گيرد.

همتی به طرح احراز هويت الكترونيكي و بر خط در ادارات اشاره كرد و اظهار داشت: اجراي اين طرح جهت انجام امور اداري و همچنين حذف دريافت كپي كارت ملي در ادارات استان از هفته جاري آغاز خواهد شد و تا روز عيد سعيد فطر به طور كامل پياده سازي و اجراي رسمي آن اعلام مي شود.

شماره خبر : ٨٩٣٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.