شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تجليل و قدرداني از استاندار هرمزگان در همایش روابط‌ عمومی الکترونیک


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٢٦

تاریخ:1397/02/29تجليل و قدرداني از استاندار هرمزگان در همایش روابط‌ عمومی الکترونیک

در سیزدهمین همایش روابط‌ عمومی الکترونیک از استاندار هرمزگان به دليل تلاش در جهت توسعه هرچه بیشتر روابط‌ عمومی الکترونیک تجليل و قدرداني شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، سیزدهمین همایش روابط‌ عمومی الکترونیک به مناسبت هفته روابط عمومي و ارتباطات، با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از استادان، مدیران و کارشناسان روابط‌ عمومی از سراسر کشور در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.

در بخش تجلیل از استاندار حامی توسعه روابط‌ عمومی الکترونیک و حامیان سیزدهمین همایش روابط‌ عمومی الکترونیک، از دکتر فریدون همتی، استاندار هرمزگان به عنوان حامی روابط ‌عمومي به دليل تلاش در جهت توسعه هرچه بیشتر روابط‌ عمومی الکترونیک در استان تجلیل به عمل آمد كه لوح سپاس و تندیس اين همايش در مراسم بزرگداشت روز روابط عمومی در هرمزگان به دکتر همتی تقدیم شد.

در متن اين لوح سپاس از سوي غلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاست گذاری همایش روابط‌ عمومی الکترونیک و بهنام تقی پور دبیر اجرایی اين همایش خطاب به استاندار هرمزگان آمده است:

جناب آقای دکتر فریدون همتی

استاندار محترم استان هرمزگان

نقش بی بدیل نهاد روابط عمومی در اطلاع رسانی از وظایف و ماموریت های سازمانی و احقاق حقوق مخاطبان سازمان ها موجب چند وجهی شدن کارکردهای آن شده است. ایفای موفق چنین نقش سنگینی علاوه بر اینکه در گرو برخورداری کارگزاران روابط عمومی از دانش و مهارت های لازم است، حمایت مدیران ارشد از این نهاد مقدس را ضروری می نماید.

از سوی دیگر، در زمانه ای که تکنولوژی های نوین ارتباطات و اطلاعات فراگیر شده و عملا کارآیی تکنیک های ارتباطی سنتی را به حداقل رسانده، تجهیز نهاد روابط عمومی به ابزار و امکانات تکنولوژیکی، آموزش نیروی انسانی و ... را ضروری کرده است. این ها همه ميسر نیست مگر با حمایت مدیران ارشد آینده نگر و مدبر.

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر دبیرخانه دائمی همایش روابط عمومی الکترونیک را به دلیل حمایت های گسترده آن برادر گرامی از ترویج و توسعه ادبیات و فرهنگ روابط عمومی الکترونیک در دستگاه های اجرایی استان هرمزگان اعلام کرده و با کمال مسرت به استحضارمی رسانیم پس از بررسی های دبیر خانه دائمی همایش روابط عمومی الکترونیک به عنوان مدیر نمونه توسعه روابط عمومی الکترونیک، در سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک برگزیده شده اید.

رجاء واثق دارد نتایج این انتخاب در فراگیر شدن انگیزه حمایت از نهاد روابط عمومی، بسیار موثر خواهد بود. امید است، همواره موفق و موید باشید.

شماره خبر : ٨٩٢٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.