آخرین اخبار
اخبار > دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اقدامات درخشانی را در آموزش و پرورش انجام داده اند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٠٩

تاریخ:1397/02/25


اکرمی:
دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اقدامات درخشانی را در آموزش و پرورش انجام داده اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعي استانداری هرمزگان گفت: دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اقدامات درخشانی را در آموزش و پرورش انجام داده اند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در مراسم جشن فارغ التحصیلی ۷۱ دانش آموخته و نو معلم دانشگاه فرهنگیان هرمزگان، عنوان كرد: دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در سال‌های اخیر توانسته اند با تکیه بر دانش و تجربه کارورزی، متعهدانه اقدامات درخشانی را در آموزش و پرورش انجام دهند.

وي افزود: حمایت از این دانشگاه وظیفه همه مسئولان است و امیدواریم سهمیه پذیرش این دانشگاه با توجه به نیاز‌های آموزش و پرورش افزایش یابد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان هم در این مراسم گفت: تاکنون ۷۶۱ نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

منوچهرضیایی افزود: انتظار می‌رود نو معلمان با طرح‌های بدیع و خلاقانه، مدارس را به محیطی با نشاط برای تقویت روابط انسانی و فعالیت‌های اجتماعی و گروهی تبدیل کنند.

در پایان این مراسم دانش آموختگان سوگندنامه معلمی قرائت کردند.

شماره خبر : ٨٩٠٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.