آخرین اخبار
اخبار > گام های اساسی برای رونق بخشیدن به شهرستان بندرلنگه برداشته شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٠٨

تاریخ:1397/02/25


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
گام های اساسی برای رونق بخشیدن به شهرستان بندرلنگه برداشته شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برای رونق بخشیدن به شهرستان بندرلنگه بايد گام های اساسی برداشته شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در آئين تكريم و معارفه فرماندار شهرستان بندرلنگه، عنوان كرد: فرمانداران به عنوان بالاترین مقام اجرایی شهرستان باید با اقتدار مسائل و مشکلات حوزه خود را مدیریت کنند.

وي ادامه داد: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی در قبال خدمت به مردم مسئول هستند و باید تعامل شایسته ای با مردم داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان داشت: همه مسئولان با ظرفیت های شهرستان بندرلنگه آشنا هستند و باید خدمتگزار مردم باشند و برای رونق بخشیدن به شهرستان بندرلنگه گام های اساسی برداشته شود.

در این مراسم از تلاش‌های ارسلان بهاری فرماندار سابق شهرستان بندرلنگه تجلیل و غلامرضا آباد به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه معرفي شد.

شماره خبر : ٨٩٠٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.