آخرین اخبار
اخبار > سیاست های کلان فرهنگ عمومی هرمزگان تدوین شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٠٦

تاریخ:1397/02/27


اکرمی در شورای فرهنگ عمومی استان:
سیاست های کلان فرهنگ عمومی هرمزگان تدوین شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خواستار تدوین سیاست های کلان فرهنگ عمومی هرمزگان توسط یک تیم متخصص در این عرصه شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در پنجاه و هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید تصویری شفاف و دقیق از فرهنگ عمومی در استان هرمزگان داشته باشیم، عنوان کرد: نیاز است شاخص ها، آسیب ها و دغدغه های فرهنگی استان به درستی احصا شود تا تصویری شفاف در این عرصه داشته باشیم.

وی ادامه داد: در این شورا باید سیاست گذاری کنیم  که چه کارهایی برای تقویت فرهنگ انجام شود و میزان اقدامات هر دستگاه نیز مشخص شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: دبیرخانه این شورا از همه دستگاه ها اطلاعات لازم را جمع آوری کند و پس از آن یک تیم متخصص سیاست های کلان فرهنگ عمومی را در استان تدوین کند.

اکرمی بیان داشت: اولویت های فرهنگی استان باید مرتبط با هرمزگان باشد و حتی اگر مقیاس ملی دارد باید آن را در قالب هرمزگان پیاده کنیم.

شماره خبر : ٨٩٠٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.