آخرین اخبار
اخبار > تکمیل ساختمان های نیمه کاره رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را در پی دارد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٩٠٤

تاریخ:1397/02/27


استاندار هرمزگان:
تکمیل ساختمان های نیمه کاره رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را در پی دارد

استاندار هرمزگان گفت: تکمیل ساختمان های نیمه کاره رها شده موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست پیگیری مسائل ساختمان های نیمه کاره رها شده در بندرعباس با تاکید بر اینکه تمامی ساختمان های نیمه کاره رها شده باید شناسایی و علت رها شدن آنها مشخص و پیگیری شود، عنوان کرد: تمامی ساختمان های نیمه کاره رها شده بزرگ و نسبتا بزرگ دولتی و خصوصی باید شناسایی و تکلیف آنها روشن شود زیرا این سازه ها جزئی از سرمایه های استان هستند و باید وارد چرخه اقتصادی و اشتغال شوند.

وی تکمیل این گونه پروژه ها را موجب رونق اقتصادی در استان دانست و افزود: باید از تمامی ظرفیت های استان به منظور ایجاد اشتغال استفاده کرد که اتمام ساختمان های نیمه کاره یکی از این راه هاست.

استاندار هرمزگان بخش خصوصی را بازوی بخش دولتی دانست و بیان داشت: دستگاه های دولتی باید با تمام توان به بخش خصوصی کمک کنند تا پروژه های نیمه ساخته که عدم اتمام آنها با دلایل موجه همراه است، تکمیل شود.

همتی گفت: برای جذب سرمایه‌ گذار باید رفتار مناسبی با بخش خصوصی داشت تا آنها سرمایه های خود را در استان سرمایه گذاری کنند و موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال شوند.

در این نشست دکتر همتی استاندار هرمزگان وضعیت دو پروژه نیمه کاره رها شده متعلق به بخش خصوصی در شهر بندرعباس را پیگیری و از دستگاه مربوطه خواست به منظور اتمام آنها نهایت همکاری را انجام دهد، تا با بهره برداری از این پروژه ها زمینه ایجاد بیش از یک هزار فرصت شغلی فراهم شود.

این جلسه با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی و مدیران کل امور اقتصادی، امور شهری و دفتر فنی استانداری هرمزگان، شهردار بندرعباس، مدیرکل راه و شهرسازی استان و یکی از سرمایه‌ گذاران بخش خصوصی برگزار شد.

شماره خبر : ٨٩٠٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.