آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران باید با اقشار مختلف مردم تعامل شایسته داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٨٤

تاریخ:1397/02/25


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
فرمانداران باید با اقشار مختلف مردم تعامل شایسته داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم تعامل شایسته فرمانداران با اقشار مختلف مردم هر شهرستان تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر، عنوان کرد: برخی از افراد این توفیق را پیدا می‌ کنند که مدتی از عمر خود را به عنوان مسئول در منصبی مشغول شوند بنابراین باید این فرصت ها را مغتنم شمارند زیرا فرصت خدمت به مردم بسیار زودگذر است.

وی ادامه داد: فرماندار باید بدون قائل شدن تفاوت بین مردم یک شهرستان، با ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان مردم و خانواده شهدا، ایثارگران و سایر اقشار مردم تعامل شایسته داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: اگر مدیران تلاش مضاعف کنند می توانیم ازهمه سختی ها و مشکلات به خوبی عبور کنیم.

اکرمی تصریح کرد: محمد ملایی فرماندار سابق بندرخمیر از مدیران لایق و شایسته است که خدمات ارزشمندی در این شهرستان ارائه داد و امروز پس از 30 سال خدمت صادقانه در حالی این مسئولیت را ترک می‌ کند که از این فرصت برای پیشرفت، توسعه و خدمتگزاری به مردم استفاده کرد.

وی فرماندار جدید شهرستان بندرخمیر را نیز دارای تجارب کافی و دلسوز برای این پست دانست و گفت: میرهاشم خواستار سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرخمیر، از رده های پایین اجرایی کار خود را شروع کرد و در حال حاضر در این سمت قرار گرفته است.

در این مراسم از زحمات محمد ملایی فرماندار سابق بندرخمیر تجلیل و میرهاشم خواستار به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرخمیر معرفی شد.

شماره خبر : ٨٨٨٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.