آخرین اخبار
اخبار > مشاور امور عمراني استاندار هرمزگان منصوب شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٧٥

تاریخ:1397/02/24


با حكم استاندار هرمزگان؛
مشاور امور عمراني استاندار هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حكمي ارسلان بهاري ميمندي را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور عمراني منصوب كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن حكم دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان خطاب به ارسلان بهاري ميمندي آمده است:

با استعانت از ايزد منان و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالي به موجب اين حكم به سمت مشاور استاندار در امور عمراني منصوب مي شويد.

اميد است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظايف قانوني در اجراي منويات مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) و تحقق اهداف و برنامه هاي دولت تدبير و اميد جناب دكتر روحاني موفق و مويد باشيد. توفيق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه احديت مسئلت مي نمايم.

شايان ذكر است؛ ارسلان بهاري ميمندي پيش از اين فرماندار شهرستان بندرلنگه بود و سوابق مديركل امور شهري و شوراهاي استانداری هرمزگان و مديركل مديريت بحران استانداری هرمزگان را نيز در در كارنامه دارد.

شماره خبر : ٨٨٧٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.