آخرین اخبار
اخبار > علی رئوفی به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٧٣

تاریخ:1397/02/24


با حکم استاندار هرمزگان؛
علی رئوفی به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان در حکمی علی رئوفی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن حکم دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان خطاب به علی رئوفی آمده است:

با استعانت از ایزد منان و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار پست ردیف 29-2 منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب آقای  دکتر روحانی موفق و موید باشد.

توفیق روز افزون شما را در خدمت  به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

شایان ذکر است؛ علی رئوفی پیش از این به مدت سه سال مسئولیت معاونت های توسعه مدیریت و منابع انسانی  و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان را برعهده داشت.

استاندار هرمزگان در مراسم تکریم از علی رئوفی معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با قدردانی از زحمات و تلاش های ایشان، بيان داشت: آقای رئوفی فردي معتقد و داراي شخصیت و منش بسیار خوب و پسنديده و از خانواده اصیل و ریشه داری است.

وي با بيان اينكه آقای رئوفی در طول دوران تصدی مسئولیت به شكل مناسب امور محوله را به پیش برد، افزود: آقای رئوفی همچنان در مجموعه استانداري در سطح یک مشاور استاندار با اختیارات مناسب خواهد بود و از حضور وی استفاده خواهیم کرد.

شماره خبر : ٨٨٧٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.