آخرین اخبار
اخبار > توجه به توسعه متوازن استان و ظرفيت هاي شهرستاني از راهبردهاي اصلي معاونت اقتصادي و توسعه منابع استانداری هرمزگان است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٦٩

تاریخ:1397/02/23


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
توجه به توسعه متوازن استان و ظرفيت هاي شهرستاني از راهبردهاي اصلي معاونت اقتصادي و توسعه منابع استانداری هرمزگان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان توجه به توسعه متوازن استان و ظرفيت هاي شهرستاني را از راهبردهاي اصلي معاونت اقتصادي و توسعه منابع استانداری هرمزگان اعلام كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در آئين تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، عنوان كرد: قدردان اعتماد دكتر همتي استاندار هرمزگان هستم و امیدوارم بتوانم  سیاست های دولت و شخص استاندار معزز را در هرمزگان تحقق بخشم و بر اساس راهبرد تعيين شده در حوزه اقتصادي و منابع و با استفاده از همگرايي، تلاش و حركت نمايم.

وی مسئولیت را وظيفه اي مهم و فرصتي براي خدمت به مردم و شكرگزاري خداوند دانست و افزود: باید همه ما در زمان مدیریت خود خدمت به مردم را یک اصل و اولویت برای خود بدانيم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با بیان اینکه مدیران باید در راستای تحقق اهداف و برنامه های دولت پیش بروند، اظهار داشت: مدیران یک مجموعه با همدلی و همسویي می توانند تاثیرات مثبت و رو به رشدي در مجموعه خود داشته باشند.

حیدری اضافه کرد: مدیر باید در مسیری حرکت کند که دولت و نظام تعریف می کند و حرکت در این مسیر موجب ارتقاء و پیشرفت مجموعه می شود.

وی گفت: از همین ابتدای کار از مدیران زیر مجموعه می خواهم ضمن كار جهادي، در چارچوب قانون و طبق شرح وظایف خود عمل کنند و در همين چارچوب پاسخگو باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در خاتمه ضمن تشكر و قدرداني از تلاشهاي علي رئوفي در دوران مسئوليت خود، بيان داشت: توجه به توسعه متوازن استان از شرق تا غرب، توجه به ظرفيت هاي شهرستاني، استفاده از ديدگاه صاحبنظران و نخبگان از راهبردهاي اصلي معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری هرمزگان است.

در پايان اين مراسم از زحمات علی رئوفی معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان قدرداني و دکتر ايرج حیدری به عنوان معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان معرفي شد.

شماره خبر : ٨٨٦٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.