آخرین اخبار
اخبار > مدیران نقش موثری در ارتقاء و توسعه یک جامعه دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٦٨

تاریخ:1397/02/23


استاندار هرمزگان در آئين معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
مدیران نقش موثری در ارتقاء و توسعه یک جامعه دارند

استاندار هرمزگان با بيان اینکه مدیران نقش موثری در ارتقاء و توسعه یک جامعه دارند، گفت: پیشرفت یک مجموعه و یا رکود آن بسته به مدیریت آن مجموعه است و اگر مدیران خلاق و کارآمد و دلسوز باشند، می توانند موجب توسعه و ارتقاء جامعه گردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئين تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، عنوان كرد: از بدو پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان این سرزمین یک روز را بدون دشمنی و کینه ورزی طی نکردند كه این خصومت ها در برخی از موارد کشور را در تنگناهایی قرار داد و موانعی بر سر پیشرفت کشور ایجاد کرد اما انقلاب عزتمندانه مسير خود را ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه با وجود تنگناها باید بتوان کشور را پا به پای پیشرفت جهانی پیش برد، افزود: پیشرفت باید از روستاها برخیزد و تمامی کشور را فرا گیرد، البته نباید فراموش کرد بخشي از شرایط فعلی و مشکلات به دلیل فرصت سوزی و از دست دادن موقعيت هاست.

استاندار هرمزگان با بيان اینکه مدیران نقش موثری در ارتقاء و توسعه یک جامعه دارند، تصريح كرد: پیشرفت یک مجموعه و یا رکود آن بسته به مدیریت آن مجموعه است و اگر مدیران خلاق و کارآمد و دلسوز باشند، می توانند موجب توسعه و ارتقاء جامعه گردند.

همتی بيان داشت: وقتی جامعه، جامعه کاری و پر تلاش باشد هر فردي مسئول شود آن نیرو کارآمد خواهد بود، به عبارت دیگر وقتی اراده ها شکل گیرد جامعه به موفقیت می رسد.

وی با بيان اينكه بايد پاسخگویی مدیران متناسب با اختیارات آنها باشد، اضافه كرد: زمانی یک مدیر می تواند پاسخگو باشد که اختیارات لازم در آن عرصه را داشته باشد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه استان هرمزگان به تعداد بیش از سه معاون استاندار نياز دارد، افزود: این استان به دلیل ابعاد وسيع در زمینه اقتصادی نیاز به یک معاونت اقتصادی مستقل و جداگانه دارد و علاوه بر آن معاونت های دیگر نیز باید سبقه اقتصادی داشته باشند.

همتی با اشاره به عملکرد آقای علي رئوفی در منصب معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، گفت: شخصیت و منش آقای رئوفی بسیار خوب و پسنديده است و تنها به دليل خواست چند باره به صورت مكتوب و شفاهي توسط ايشان و ادامه تحصيل این تغییر صورت گرفت.

وی خاطرنشان كرد: آقای رئوفی همچنان در مجموعه استانداري در سطح یک مشاور استاندار با اختیارات مناسب خواهد بود و از حضور وی استفاده خواهیم کرد.

استاندار هرمزگان با اشاره به انتصاب دکتر ايرج حیدری به عنوان معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، عنوان كرد: امیدواریم دکتر حیدری كه نيرويي پيگير و توانمند و با تجربه است یک دوره جدید را با کمک همه بخش های اقتصادی استان آغاز و هرمزگان را به آن جایگاه که مستحق آن است، برساند.

همتی با اشاره به دیگر تغییر در مجموعه معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، تصريح كرد: مسعود پاکزاد که به عنوان مدیرکل اقتصادی استانداری هرمزگان فعالیت خود را آغاز کرده یکی از مدیران جوان، خوش فکر و ساعی استان است.

وی اضافه کرد: پاكزاد پيش از این مدیركلي جذب و حمايت از سرمایه گذاري استانداری هرمزگان را برعهد داشت که خود از آن دفتر استعفا داد و اكنون در جايگاه جديد مشغول به فعاليت است.

استاندار هرمزگان همچنين از مراحل نهايي صدور حكم مهندس رضا مدرس به عنوان معاون هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان در آينده اي نزديك خبر داد.

علی رئوفی معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان نيز در اين نشست با تشکر از حسن نظر استانداران دولت یازدهم و دوازدهم در هرمزگان، با اشاره به اهمیت عرصه مدیریت برای پیشبرد امور، تصریح کرد: از تغییر استقبال می کنم  و این تغییرات در عرصه مدیریتی یا کارشناسی باعث تحول و پیشرفت هر مجموعه  می گردد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های بنده ادامه تحصیل بوده است، افزود: برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، چهار بار از مسئولیت معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استعفا دادم که در نهایت مورد موافقت قرار گرفت.

همچنين مسعود پاکزاد سرپرست دفتر هماهنگي امور اقتصادي استانداری هرمزگان نيز در اين آئين، بيان داشت: از حسن اعتماد استاندار تلاشگر استان تشكر مي كنم و اميدوارم با رويكرد فعلي در حوزه اقتصادي و بسيج همه منابع توسط دكتر همتي شاهد تبلور شعار سال و رونق كالاي ايراني كه از منويات مقام معظم رهبري است، باشيم.

در پايان اين مراسم از زحمات علی رئوفی معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان قدرداني و دکتر ايرج حیدری به عنوان معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان معرفي شد.شماره خبر : ٨٨٦٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.