آخرین اخبار
اخبار > سرمایه گذاری مشترک شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با بخش خصوصی در هرمزگان مورد حمايت قرار مي گيرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٦٧

تاریخ:1397/02/23


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
سرمایه گذاری مشترک شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با بخش خصوصی در هرمزگان مورد حمايت قرار مي گيرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: استان هرمزگان آمادگی هر گونه سرمایه گذاری مشترک شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با بخش خصوصی را دارد و مديريت استان از این سرمایه گذاری حمایت خواهد کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در پنجمین نشست کشوری معرفی شرکت های قابل واگذاری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در هرمزگان، عنوان كرد: با توجه به قابلیت ها و ظرفیت هاي هرمزگان زمینه های سرمایه گذاری مشترک با شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در این استان وجود دارد.

وی افزود: استان هرمزگان آمادگی هر گونه سرمایه گذاری مشترک شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با بخش خصوصی را دارد و مديريت استان از این سرمایه گذاری حمایت خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به واگذاری شرکت های، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) اشاره كرد و بيان داشت: در خصوص واگذاری شرکت های شستا آمادگی لازم به منظور ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در هرمزگان وجود دارد.

حیدری با بیان اینکه تجربه ثابت کرده  که در حوزه اقتصادی بخش خصوصی عملکرد موفق تری از بخش دولتی دارد، تصریح کرد: با توجه به تجربیات موجود، بخش خصوصی موفق تر از بخش دولتی بوده است زیرا بخش خصوصی با انگیزه سودآوری بیشتر وارد این عرصه می شود.

وی تاکید کرد: انگیزه سودآوری بیشتر موجب تحرک و فعالیت بخش خصوصی در عرصه های اقتصادی می گردد و این امر موجب رونق اقتصادی کشور خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان كرد: واگذاری شرکت های دولتی و شبه دولتی به بخش خصوصی موجب افزایش کارآیی در بخش تولید و صنعت خواهد شد.

حیدری خصوصی سازی شرکت های دولتی را موجب افزایش ايجاد اشتغال دانست و اظهار داشت: زمانی که سودآوری و بهینه سازی منابع مد نظر باشد زمینه اشتغال و توسعه نیز در استان و کشور فراهم خواهد شد.

شماره خبر : ٨٨٦٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.