آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران با حضور فهیمه زارعی بازیکن هرمزگانی


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٦٤

تاریخ:1397/02/23پیام تبریک استاندار هرمزگان در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران با حضور فهیمه زارعی بازیکن هرمزگانی

استاندار هرمزگان با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران با حضور فهیمه زارعی بازیکن هرمزگانی در رقابت های قهرمانی آسیا را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسمه تعالی

قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب عنوان نخست قاره کهن، نشان از توانمندی بسیار بالای بانوان ایران اسلامی در عرصه ورزش دارد.

حضور موثر سرکار خانم فهیمه زارعی ورزشکار هرمزگانی و اهل شهرستان بشاگرد این استان در تیم ملی فوتسال بانوان ایران نیز بخشی از استعداد جوانان این استان را در سطح بین المللی به منصه ظهور رساند.

کسب این عنوان ارزشمند با رعایت حجاب اسلامی توسط بانوان کشورمان ارزش بیشتری پیدا کرد و بانوان این سرزمین اعتقاد خود به امر مهم حجاب را ثابت نمودند.

اینجانب قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا که با حضور بازیکن توانمند هرمزگانی رقم خورد را به ملت شریف ایران و مردم نجیب هرمزگان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم این موفقیت ها روز به روز افزایش یابد.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٨٨٦٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.