آخرین اخبار
اخبار > خیرین مدرسه ساز راه مبارکی را به جامعه نشان می دهند/بخش عمده ای از اعتبارات هرمزگان به تکمیل مدارس اختصاص می یابد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٦٢

تاریخ:1397/02/22


استاندار هرمزگان در جشنواره تکریم از خیرین مدرسه ساز استان:
خیرین مدرسه ساز راه مبارکی را به جامعه نشان می دهند/بخش عمده ای از اعتبارات هرمزگان به تکمیل مدارس اختصاص می یابد

استاندار هرمزگان با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز راه مبارکی را به جامعه نشان می دهند و بر این اساس شایسته تقدیر هستند، گفت: با معرفی خیرین به جامعه تمامی اقشار برای مشارکت در امور نیکوکاری تشویق می شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بیستمین جشنواره تکریم از خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان با تاکید بر لزوم معرفی و تجلیل از خیرین، عنوان کرد: جامعه باید با افرادی که اموال خود را در راه مدرسه سازی به عنوان پایه توسعه و رشد و پیشرفت کشور صرف می کنند، آشنا شود.

وی ادامه داد: خیرین مدرسه ساز با کار حسنه خود، هم رضای خداوند متعال را جلب می کنند و هم موجب رضایت مردم و خوشحالی دانش آموزان در مناطق مختلف می شوند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز راه مبارکی را به جامعه نشان می دهند و بر این اساس شایسته تقدیر هستند، افزود: با معرفی خیرین به جامعه تمامی اقشار برای مشارکت در امور نیکوکاری تشویق می شوند.

همتی با تاکید بر لزوم همکاری مسئولان با خیرین، تصریح کرد: در هرمزگان برای اینکه کار خیرین مدرسه ساز سرعت یابد، هم در سفر ریاست جمهوری و هم در جلسات تخصصی، بر اختصاص بیشترین منابع اعتبارات استان به تکمیل مدارس تاکید داشته ایم.

وی با بیان اینکه می خواهیم در سال جاری حرکت خوبی در بخش مدرسه سازی در هرمزگان انجام دهیم، اظهار داشت: به خیرین اطمینان می دهم با کمک نمایندگان و سازمان نوسازی مدارس و استفاده از منابع استان، حرکت آنها را سرعت بخشیم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: خیرین استان هرمزگان در همه زمینه ها مشارکت خوبی دارند و در برابر جامعه احساس مسئولیت می کنند و ما مسئولان نیز تلاش می کنیم در کنار خیرین باشیم و کار را برای آنها تسهیل کنیم.

همتی آینده کشور را در گروی آموزش و تربیت درست نسل جدید دانست و بیان داشت: قدردان تلاش های تمامی خیرین مدرسه ساز استان که کار بزرگ و ارزشمندی انجام می دهند، هستم چون شرایط را برای تحصیل مناسب دانش آموزان فراهم می کنند.

شماره خبر : ٨٨٦٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.