آخرین اخبار
اخبار > بازدید رئیس مرکز حراست وزارت کشور از شهرستان های میناب و سیریک/بررسی مسائل استان در نشست با معاونین استانداری هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٦٠٠

تاریخ:1397/01/28بازدید رئیس مرکز حراست وزارت کشور از شهرستان های میناب و سیریک/بررسی مسائل استان در نشست با معاونین استانداری هرمزگان

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور در سفر به استان هرمزگان، از فرمانداری های شهرستان های سیریک و میناب در شرق این استان بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمد ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور در سفر به استان هرمزگان، از فرمانداری های شهرستان های سیریک و میناب در شرق این استان بازدید کرد.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور در این بازدیدها با پرسنل فرمانداری های این شهرستان ها دیدار داشت و در نشست هایی با فرمانداران سیریک و میناب وضعیت این شهرستان ها را مورد بررسی قرار داد.

مشاور وزیر کشور همچنین از بندرگاه شهرستان سیریک و سد استقلال شهرستان میناب بازدید به عمل آورد.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور نشست هایی نیز با معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، سرپرست معاونت عمرانی استانداری هرمزگان و فرماندار شهرستان بندرعباس داشت.


شماره خبر : ٨٦٠٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.