آخرین اخبار
اخبار > اتاق سرمایه گذاری در فرمانداری ها تشکیل شود/فرمانداران رشد فعالیت های اقتصادی را در اولویت قرار دهند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٥٥٥

تاریخ:1397/01/22


استاندار هرمزگان در گردهمایی فرمانداران استان:
اتاق سرمایه گذاری در فرمانداری ها تشکیل شود/فرمانداران رشد فعالیت های اقتصادی را در اولویت قرار دهند

استاندار هرمزگان گفت: به منظور تسهیل روند سرمایه گذاری در شهرستان ها باید اتاقی در فرمانداری ها تحت عنوان اتاق سرمایه گذاری تشکیل شود تا به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران هر شهرستان رسیدگی شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در گردهمایی فرمانداران استان هرمزگان مهمترین هدف دولت در سال جاری را تحقق شعار " حمایت از کالای ایرانی" عنوان کرد و بیان داشت: بعد از تامین امنیت، اولویت اول در هرمزگان ایجاد اشتغال، افزایش تولید و رشد فعالیت های اقتصادی استان است که فرمانداران باید این مهم را در اولویت فعالیت های خود قرار دهند.

وی اضافه کرد: فرمانداران با شناسایی و آگاهی دقیق از ظرفیت های موجود هر منطقه در راستای شکوفایی و توسعه شهرستان خود گام بردارند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: به منظور تسهیل روند سرمایه گذاری در شهرستان ها باید اتاقی در فرمانداری ها تحت عنوان اتاق سرمایه گذاری تشکیل شود تا به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران هر شهرستان رسیدگی شود.

همتی تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی را یک اصل مهم دانست و اظهار داشت: به منظور رعایت حقوق شهروندی در شهرستان های استان باید فرمانداران با قاطعیت زیر مجموعه خود را توجیه کنند تا مردم بتوانند در هر شهرستان پیگیر مسائل و مشکلات خود باشند.

وی به طرح تجارت کالای ملوانی یا ته لنجی اشاره کرد و گفت: تجارت کالای ملوانی یکی از طرح های مهم است که نیاز به قاطعیت بیشتری از سوی فرمانداران برای اجرای این طرح وجود دارد.

استاندار هرمزگان از فرمانداران خواست که در صورت عدم همکاری هر کدام از مدیران کل استان از طریق استانداری پیگیر باشند و تاکید کرد: باید به روشنی اعلام کنید که کدام یک از مدیران در مسئولیت خود در شهرستان ها کوتاهی می کنند تا بتوان با جدیت با آنها برخورد کرد، زیرا جلب رضایت مردم استان یک اصل مهم است و در این راه هیچ کوتاهی قابل قبول نیست.

همتی به فرمانداران استان توصیه کرد تا از بانوان همسو با دولت، توانمند و ساعی هر شهرستان در پست معاونت خود استفاده کنند.

شماره خبر : ٨٥٥٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.