آخرین اخبار
اخبار > کشف مواد مخدر در هرمزگان پنج درصد افزایش یافت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٥٥٤

تاریخ:1397/01/22


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
کشف مواد مخدر در هرمزگان پنج درصد افزایش یافت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کشف مواد مخدر در هرمزگان در سال ۹۶ ، پنج درصد بیشتر از سال ۹۵ بود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از افزایش پنج درصدی کشف مواد مخدر در هرمزگان خبر داد و بیان داشت: کشف مواد مخدر در هرمزگان در سال ۹۶ ، پنج درصد بیشتر از سال ۹۵ بود.

وی ادامه داد: مجموعه نیرو‌های انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی و سپاه در سال ۹۶ بیش از ۹۰ تن انواع مواد مخدر در هرمزگان کشف کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: با وجود افزایش کشفیات مواد مخدر، تعداد دستگیر شدگان با کاهش هزار نفری در حدود سه هزار و 700 نفر بود که نشان از کیفی شدن مبارزه با مواد مخدر و مقابله با باند‌های قاچاق کلان است.

اکرمی تصریح کرد: دراین مدت ۵۹۰ خودروی توقیف شده از قاچاقچیان در استان به ارزش بیش از 10 میلیارد تومان به فروش رسید و پول آن به حساب خزانه واریز شد.

وی گفت: برای پیشگیری عملی از گرایش به مواد مخدر، مصوب شد اداره کل ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی فرمانداری‌ها و شهرداری برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی در محله‌ های در معرض خطر اجرا کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: در زمینه مراکز درمان معتادان نیز کمبود‌هایی در استان وجود دارد که مصوب شد دانشگاه علوم پزشکی برای رفع کمبود‌ها برنامه ریزی کند.

شماره خبر : ٨٥٥٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.