آخرین اخبار
اخبار > برنامه های سال 97 با همدلی مجموعه کارمندان استانداری در هرمزگان تحقق می یابد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٥٤٠

تاریخ:1397/01/18


دکتر همتی در دیدار صمیمی با کارمندان استانداری هرمزگان:
برنامه های سال 97 با همدلی مجموعه کارمندان استانداری در هرمزگان تحقق می یابد

استاندار هرمزگان گفت: تحقق برنامه های دولت در سال 97 در گرو وفاق و همدلی مجموعه استانداری است و یک اداره خوب زمانی موفق است که مجموعه کارشناسان آن، کارشناسانی پخته، خوشفکر ، ایده پرداز و فعال باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در  دیدار صمیمی با کارمندان استانداری هرمزگان با تبریک سال نو به تمامی کارکنان این مجموعه، عنوان کرد: امیدواریم سال 97 سال پر خیر و برکتی برای همه مجموعه کارکنان استانداری هرمزگان باشد و خداوند توفیق دهد یک سال کاری بسیار خوب با یکدیگر دنبال کنیم و در پایان سال حس مثبتی نسبت به عملکرد خود داشته باشیم.

وی با قدردانی از تلاش های مجموعه مدیران و کارکنان استانداری در سال 96 ، افزود: در سال 96 به همت و تلاش های مدیران و مجموعه  کارکنان اقدامات بسیار خوبی در استان به دور از تنش و چالش انجام پذیرفت که همه این موفقیت ها ثمره تلاش تمامی مجوعه است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: موفقیت مهم سال 96 برای استان سفر پر خیر و برکت ریاست محترم جمهور به استان در پایان سال بود که این سفر به نحو احسن و با موفقیت و با حضور خوب مردم در مراسم استقبال و مصوبات بسیار خوب آن صورت پذیرفت.

همتی بیان داشت: مجموعه وزارت کشور اعم از استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها مسئول اجرای سیاست های دولت در استان ها هستند و در هرمزگان با وجود کسب موفقیت های خوب این اقدمات تا رسیدن به چشم انداز اصلی فاصله دارد و باید کار و تلاش بسیاری برای فع نیازها و شکوفایی پتانسیل های استان پهناور و پرظرفیتی همچون هرمزگان انجام دهیم.

وی گفت: هرمزگان نسبت به بسیاری از استان های کشور متفاوت است و ظرفیت هایی که هرمزگان دارد قابل قیاس با سایر استان های کشور نیست چون هرمزگان هم استانی تجاری و استان صادرات و واردات، استان نفتی و گازی، استان معدنی ، استان صنایع بزرگ و استانی است که کشاورزی آن ویژگی خاصی دارد و در خارج از فصل در خدمت تامین امنیت غذایی کشور است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با اشاره به اهمیت ظرفیت های هرمزگان، بیان داشت: اگر در استانی یک ظرفیت مثلا گردشگری حاکم است اما در هرمزگان همه ظرفیت ها حاکم است و شکوفایی این ظرفیت ها نیازمند کار و تلاش شبانه روزی است.

همتی خاطرنشان کرد: هر چه استانداری در پیشبرد امور و راهبری کارها توانمندتر باشد و قدرت کنترل و نظارت داشته باشد و سیاست ها را مناسب اعمال و نقش هریک از دستگاه های اجرایی را به خوبی تعریف و در چارچوب مناسب اقدامات دستگاه ها را رصد کند و در کنار بخش دولتی از ظرفیت های بخش خصوصی بهره گیرد، دستاوردهای مهمی برای استان رقم خواهد خورد و تحول پر شتابی در سطح استان به وقوع می پیوندد.

وی اظهار داشت: اگر استانداری در هدایت و راهبری دستگاه ها برنامه ریزی خوبی داشته باشد، می تواند زمینه ساز حل مشکلات مردم استان به صورت قابل توجهی  باشد و هم می توان ظرفیت های استان را در حد نقش ملی شکوفا کرد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: تحقق برنامه های دولت در سال 97 در گرو وفاق و همدلی مجموعه استانداری است و یک اداره خوب زمانی موفق است که مجموعه کارشناسان آن، کارشناسانی پخته، خوشفکر ، ایده پرداز و فعال باشند.

همتی افزود: اگر استان موفقیتی بدست آورد در مرحله اول این موفقیت مرهون تلاش های مجموعه کارشناسی استانداری، فرمانداری ها و بخشداری های تابعه است که با همت و پشتکار خود موجب بهره وری و شکوفایی استعدادها در سایر دستگاه ها شده اند و مجموعه کارشناسی اهمیت خود را نباید دست کم گیرد.

وی گفت: امیدوارم در پی یک همدلی، انسجام، احساس مسئولیت و همگرایی خوب اقدامات مناسبی برای استان که رضایتمندی مردم و به حرکت درآمدن دستگاه ها را به دنبال دارد صورت پذیرد و نتایج خوبی برای استان، کشور و مردم خلق نماییم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان یادآور شد: از همه نیروها در همه سطوح شامل استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها انتظاردارم اول وظیفه خود را بشناسند و بعد برای تحقق آن کار و تلاش کنند تا سالی پر کار، پر نشاط و موفقیت برای استان و کشور باشد.

شماره خبر : ٨٥٤٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.