آخرین اخبار
اخبار > شهدای بخش رودخانه امنیت پایدار را برای این منطقه به وجود آوردند/فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه زنده نگه داشته شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٦٩

تاریخ:1396/12/24


دکتر همتی در یادواره شهدای امنیت بخش رودخانه:
شهدای بخش رودخانه امنیت پایدار را برای این منطقه به وجود آوردند/فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه زنده نگه داشته شود

استاندار هرمزگان به نقش موثر شهدای امنیت بخش رودخانه در برقراری امنیت در این منطقه اشاره کرد و گفت: نمونه ای از ناامنی ها توسط اشرار در گذشته در این منطقه لمس شد و شهدای بزرگواری در راه تامین امنیت در منطقه رودخانه جان خود را تقدیم کردند و امروز در این منطقه و در سراسر ایران اسلامی امنیت پایدار وجود دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در یادواره شهدای امنیت بخش رودخانه شهرستان رودان با تاکید بر لزوم تکریم شهدا و خانواه معظم شهدا، عنوان کرد: باید در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا که طبق فرموده مقام معظم رهبری کمتر از شهادت نیست، تلاش کنیم و بیعت خود را با شهدا و آرمان های آنان به اثبات برسانیم.

وی ادامه داد: نیاز است همواره از آمادگی لازم به لحاظ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، حضور در صحنه و وحدت برخوردار باشیم که هرگاه دشمن خواست به ما لطمه بزند، در مقابل توطئه ها همچون گذشته ایستادگی کنیم.

استاندار هرمزگان به نقش موثر شهدای امنیت بخش رودخانه در برقراری امنیت در این منطقه اشاره کرد و افزود: نمونه ای از ناامنی ها توسط اشرار در گذشته در این منطقه لمس شد و شهدای بزرگواری در راه تامین امنیت در منطقه رودخانه جان خود را تقدیم کردند و امروز در این منطقه و در سراسر ایران اسلامی امنیت پایدار وجود دارد.

همتی تصریح کرد: امروز نیز شهدای مدافع حرم جان خود را برای تامین امنیت این کشور تقدیم کرده اند و فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت باید در جامعه زنده نگه داشته و تقویت شود.

وی با بیان اینکه مردم ایران با انقلاب اسلامی انتخاب کردند که در این کشور باید قانون خدا حاکم باشد، اظهار داشت: مردم ما شاخ استکبار را با تقدیم خون های مطهر و مقاومت خود، شکستند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور ما استفاده کرده و مردم ما با تکیه بر ایمان به خدا، وحدت، همدلی و پیروی از امام و رهبری دشمن را به زانو درآورده اند.

همتی با بیان اینکه تا مادامی که در کنار هم با وحدت گوش به فرمان رهبری باشیم، دشمن کاری از پیش نمی برد، خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره های شهدا از راه های بسیار تاثیرگذار برای فرهنگ سازی پیمودن راه شهداست.

وی با تاکید بر اینکه باید کشوری توانمند در همه عرصه ها داشته باشیم، اضافه کرد: امروز مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را به عنون یک ضرورت تبیین کرده اند و ما مسئولان دولت وظیفه خود می دانیم که برای پویایی اقتصاد این راه را دنبال کنیم تا دشمن اگر بار دیگر خواست از حربه تحریم استفاده کند، نتواند برای ما مشکل ساز شود.

استاندار هرمزگان یادآور شد: بخش رودخانه شهرستان رودان با تقدیم 56 شهید در راه انقلاب اسلامی، نقش موثری در دفاع از آرمان های انقلاب و حفظ کیان ایران اسلامی داشته است.

در پایان این مراسم از خانواده های شهدای امنیت بخش رودخانه شهرستان رودان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ٨٤٦٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.