آخرین اخبار
اخبار > خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام های بزرگی برداشته اند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٦٣

تاریخ:1396/12/23


دکتر همتی در ویژه برنامه تلویزیونی "شو بندر" در مجتمع خیریه رشمون:
خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام های بزرگی برداشته اند

استاندار هرمزگان با بیان اینکه خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام های بزرگی برداشته اند، گفت: امیدوارم بیش از گذشته در این راه گام برداریم و در امر خیر پیش قدم باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ویژه برنامه تلویزیونی "شو بندر" از سیمای مرکز خلیج فارس و مراسم گلریزان حمایت از سالمندان و بیماران خاص که در محل مجتمع خیریه رشمون بندرعباس برگزار شد، با بیان اینکه کار خیرین و ترویج نیکوکاری بسیار با ارزش است، عنوان کرد: برگزاری چنین برنامه هایی موجب عمومی شدن فرهنگ نیکوکاری خواهد شد.

وی ادامه داد: خداوند متعال، بخشنده و بخشایشگر است و ما هم نباید از آنچه خداوند به ما عطا فرموده دریغ کنیم و باید در راه رضای الهی گام برداریم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام برداشته اند، افزود: امیدوارم بیش از گذشته در این راه گام برداریم و در امر خیر پیش قدم باشیم.

همتی اقدامات خیرین را کمک بزرگی به دولت دانست و بیان داشت: دولت حامی خیرین است و تلاش می کنیم راه را برای آنها هموار و بستر فعالیت مناسب خیرین را فراهم کنیم.

شماره خبر : ٨٤٦٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.