آخرین اخبار
اخبار > سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات مجوز‌های کسب و کار (دادور) در هرمزگان مستقر شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٦١

تاریخ:1396/12/23سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات مجوز‌های کسب و کار (دادور) در هرمزگان مستقر شد

در نشستی با حضور استاندار هرمزگان و معاون امور اقتصادی وزیر امور اقتصاد و دارایی سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوز‌های کسب و کار (دادور) در هرمزگان مستقر و الزامات پیاده سازی آن تبیین شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نشست استقرار و تبیین الزامات پیاده سازی سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوز‌های کسب و کار (سامانه دادور) در هرمزگان با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و حسین میرشجاعیان معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد.

متقاضیان دریافت مجوز‌های کسب و کار در صورت طولانی شدن صدور مجوز‌ها و دریافت هزینه‌های نامتعارف از سوی دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در این سامانه به سه مرجع استانداری، عالی‌ترین مقام دستگاه دولتی و شورای رقابت شکایت کنند.

استانداری و عالی‌ترین مقام مسئول در مدت یک هفته باید با ارایه مستندات و استدلال قانونی جواب شاکیان را ارسال کند.

بر اساس مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور دو خدمت الکترونیک میز خدمت و پیشخوان مجوز‌های کشور نیز در دو ماه آینده در کشور راه اندازی می‌شود.

در سامانه پیشخوان مجوز‌های کشور دریافت استعلام‌ها و صدور مجوز متمرکز و شفاف می‌شود.

در سامانه میز خدمت الکترونیک نیز برای مردم و سرمایه گذاران امکان دریافت مشاوره حقوقی در خصوص صدور مجوز‌های کسب و کار وجود دارد.

شماره خبر : ٨٤٦١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.