آخرین اخبار
اخبار > صادرات سه میلیارد دلار کالای غیرنفتی از هرمزگان برای سال 97 هدف گذاری شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٥٥

تاریخ:1396/12/22


دکتر همتی در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان:
صادرات سه میلیارد دلار کالای غیرنفتی از هرمزگان برای سال 97 هدف گذاری شد

استاندار هرمزگان گفت: سه میلیارد دلار صادرات کالای غیرنفتی از هرمزگان برای سال آینده هدف گذاری شد که با کمک و همکاری بخش خصوصی و دولتی در استان خواهیم توانست به این رقم دست یابیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه رقمی بالغ بر یک میلیارد  و 609 میلیون دلار صادرات کالای غیرنفتی از هرمزگان انجام شده است، عنوان کرد: برای سال جاری دو میلیارد دلار صادرات غیرنفتی از هرمزگان هدف گذاری شده بود که با اضافه شدن صادرات انجام شده در اسفند ماه، این رقم محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: در این نشست نیز سه میلیارد دلار صادرات کالای غیرنفتی از هرمزگان برای سال آینده هدف گذاری شد که با کمک و همکاری بخش خصوصی و دولتی در استان خواهیم توانست به این رقم دست یابیم.

استاندار هرمزگان افزود: انجام سه میلیارد دلار صادرات غیرنفتی کار بزرگی در هرمزگان خواهد بود که رونق تولید کالاهای صادرات محور در این استان را به اثبات خواهد رساند.

همتی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد برای بخش خصوصی شرایطی را فراهم کنیم که بدون مشکل در راستای اهداف صادراتی در استان گام بردارد و شاهد حضور و عرضه کالاهای هرمزگان در بازارهای خارجی باشیم.

شماره خبر : ٨٤٥٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.