آخرین اخبار
اخبار > کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره سازی شده است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٥٣

تاریخ:1396/12/22


استاندار هرمزگان در ستاد تنظیم بازار استان:
کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره سازی شده است

استاندار هرمزگان گفت: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره سازی شده است و از 26 اسفند تا 15 فروردین به طور مداوم گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ و میوه برای تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات خوبی برای تنظیم بازار ایام عید نوروز در هرمزگان صورت گرفته است، عنوان کرد: سیستم نظارت و کنترل بر بازار با جدیت تمام باید در این ایام کار خود را انجام دهد و با گرانفروشان برخورد شود.

وی ادامه داد: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره سازی شده است و از 26 اسفند تا 15 فروردین به طور مداوم گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ و میوه برای تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: بخش خصوص مسئولیت توزیع اقلام و کالاها را بر عهده گرفته است و با هماهنگی و از طریق اصناف این کالاها توزیع و عرضه خواهد شد.

همتی بیان داشت: به مردم و گردشگران اطمینان می دهیم که سیستم بازار در هرمزگان به خوبی مدیریت و تنظیم خواهد شد و اعضای این ستاد هم در تعطیلات آمادگی کامل را خواهند داشت تا روزهای خوبی را برای مردم رقم بزنیم.

وی گفت: به شکلی برنامه ریزی شده است که همواره در بازار و محل های عرضه کالا موجود باشد.

شماره خبر : ٨٤٥٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.