آخرین اخبار
اخبار > اجلاس سراسری نماز فصل تازه ای برای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در کشور گشود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٥٢

تاریخ:1396/12/22


رئوفی در شورای اقامه نماز استان:
اجلاس سراسری نماز فصل تازه ای برای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در کشور گشود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: برگزاری شایسته بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی هرمزگان فصل تازه ای برای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز با استفاده از ظرفیت فضای مجازی در کشور گشود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی در نشست شورای اقامه نماز استان هرمزگان با اشاره به برگزاری شایسته اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی به میزبانی استان هرمزگان، عنوان کرد: اجلاس سراسری نماز با نظم بسیار خوب ،هماهنگی و همگرایی و استقبال بسیار خوبی به همت مجموعه ستاد برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری به میزبانی استان برگزار شد که با آثار و برکات خوبی برای استان  و کشور در زمینه  توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز همراه بود.

وی تصریح کرد: این اجلاس با کمیت خوب و کیفیت عالی برگزار و آثار بسیار خوبی در حوزه نماز و فضای مجازی در این اجلاس رونمایی و منتشر شد که فصل تازه ای در حوزه  توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز با محوریت استفاده از ظرفیت فضای مجازی در کشور با برگزاری این اجلاس گشوده شد.

رئوفی گفت: برگزاری شایسته این اجلاس با کمترین هزینه و همچنین همکاری ارزنده دستگاه های اجرایی استان با ستاد برگزاری بیست وششمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان با قدردانی مدیران ستاد اقامه کشور همراه بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با قدردانی از پوشش مناسب این اجلاس، اظهار داشت: رسانه ها به ویژه صدا و سیما، خبرگزاری ها و روزنامه ها، سایت های خبری و شبکه های اجتماعی  پوشش بسیار خوبی از این اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان  بعمل آوردند که قابل تقدیر بود.

وی گفت: در این اجلاس مهمانانی از سراسر کشور حضور داشتند که در اختتامیه اجلاس از میزبانی شایسته استان هرمزگان بسیار خرسند بودند.

رئوفی اظهار داشت: حضور پر رنگ علما ، مدیران ، کارشناسان فناوری اطلاعات  و شبکه گسترده اطلاع رسانی متعددی که پیرامون اجلاس تشکیل شد کار بسیار خوبی دیگری  بود که به یک حرکت الگویی برای سایر برنامه ها در استان تبدیل شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان بیان داشت: اجلاس سراسری نماز نماز با هماهنگی بسیار بالا ، نظم بسیار خوب ، و حضورگسترده اقشار مختلف مردم  در دو شیف  صبح برگزار شد و استقبال گسترده از اجلاس در هر دو نوبت صبح و عصر حرکت ارزنده دیگری بود که در میزبانی استان هرمزگان به وقوع پیوست.

رئوفی با اشاره به برگزاری اجلاس های شهرستانی نماز، گفت: ستاد اقامه نماز استان با همکاری فرمانداران ، ائمه جمعه ، دهیاران ، بخشداران ، روسای ستاد اقامه نماز شهرستان ها ، ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها وآموزش و پرورش اجلاس های خوبی در شهرستان های استان پیش از برگزاری اجلاس سراسری برگزار نمود که این امر در اطلاع رسانی و معرفی اهداف اجلاس سراسری  نقش بسزایی داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به در پیش بودن سال نو و ورود مسافران نوروزی به استان، خاطرنشان کرد: زیرساخت های لازم برای اقامه فریضه نماز توسط مسافران و گردشگران نوروزی که در استان در این ایام حضور می یابند نظیر مناسب سازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی در سطح استان به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در شهر بندرعباس اقدامات مناسبی برای اقامه نماز توسط مسافران با فراهم سازی امکانات مورد نیاز نظیر تجهیز نمازخانه ها  در بوستان ها و مناطق تفریحی  فراهم شده است.

شماره خبر : ٨٤٥٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.