آخرین اخبار
اخبار > تدابیر مناسب امنیتی و انتظامی برای نوروز 97 در هرمزگان پیش بینی شده است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٤٧

تاریخ:1396/12/22


استاندار هرمزگان در رزمایش مشترک طرح نوروز ۹۷ پلیس:
تدابیر مناسب امنیتی و انتظامی برای نوروز 97 در هرمزگان پیش بینی شده است

استاندار هرمزگان گفت: تدابیر لازم و مناسب امنیتی و انتظامی برای نوروز 97 پیش بینی شده و گردشگران مي توانند با آرامش و اطمینان خاطر به این استان مسافرت کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در رزمایش مشترک طرح نوروز ۹۷ پلیس راه و راهور فرماندهی انتظامی هرمزگان وجود امنیت در کشور را ناشي از هوشیاری و تعهد نیرو‌های مسلح به ویژه نیرو‌های انتظامی دانست و بيان داشت: امنیت و نظم در جامعه زمانی پایدار خواهد بود که با مشارکت مردم همراه باشد.

وي ادامه داد: تدابیر لازم و مناسب امنیتی و انتظامی برای نوروز 97 پیش بینی شده و گردشگران مي توانند با آرامش و اطمینان خاطر به این استان مسافرت کنند.

استاندار هرمزگان افزود: نیروهای انتظامی و امنیتی استان با مشارکت، همراهی و همکاری مردم توانسته اند شاخص های مختلف امنیتی را بهبود دهند و آمادگی کامل برای حفظ نظم و امنیت در تعطیلی های پیش رو را دارند.

وی با تاکید بر رعایت قانون و مقررات از سوی مردم در سفرهای نوروزی، تصريح كرد: عوامل انتظامی و خدماتی با هدف جلوگیری از بروز حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی به صورت شبانه روزی در سطح راه ها و شهرهای استان خدمت رسانی می کنند.

استاندار هرمزگان از مردم خواست توصیه های پلیس راه را در راستای حفظ جان خود و دیگران بکار گیرند و این موارد را به دیگران هم گوشزد کنند.

سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان نيز در این مراسم گفت: با آغاز طرح نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین سال آینده بیش از هشت هزار و ۵۰۰ نیروی انتظامی در ۳۵۰ واحد گشت پیاده، ۳۵۰ واحد گشت خودرویی پیشگیری و ۲۵۰ واحد موتوری انتظامی، راه و راهور امنیت مردم را در تعطیلات نوروزی تامین می‌کنند.

در پایان این مراسم یگان‌های خورویی و موتوری انتظامی در حضوراعضای شورای تامین هرمزگان در مرکز فرماندهی انتظامی هرمزگان رژه رفتند.

شماره خبر : ٨٤٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.