آخرین اخبار
اخبار > باشگاه هاي هرمزگان به رشد استعدادهاي ورزشي استان كمك كنند/حمايت لازم از تيم هاي فوتبال هرمزگان براي صعود به ليگ هاي بالاتر را انجام خواهيم داد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٣٦

تاریخ:1396/12/21


دکتر همتی در ديدار اعضاي هيئت مديره و مديرعامل باشگاه گامرون:
باشگاه هاي هرمزگان به رشد استعدادهاي ورزشي استان كمك كنند/حمايت لازم از تيم هاي فوتبال هرمزگان براي صعود به ليگ هاي بالاتر را انجام خواهيم داد

استاندار هرمزگان گفت: باشگاه هاي هرمزگان بايد در تيم هاي ورزشي خود از بازيكنان بومي اين استان استفاده كنند تا اين امر به يك جريان سازنده براي رشد و شكوفايي استعدادهاي ورزشي استان تبديل شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ديدار با اعضاي هيئت مديره و مديرعامل باشگاه ورزشي گامرون بندرعباس با تاكيد بر اينكه بايد شرايط براي رشد استعدادهاي بومي ورزش هرمزگان فراهم شود، عنوان كرد: لازمه رشد استعدادها، شناسايي مناسب آنها و فراهم كردن امكانات براي شكوفايي استعدادهاست كه بايد اين كار در تمامي رشته هاي ورزشي فعال در هرمزگان انجام شود.

وي ادامه داد: باشگاه هاي هرمزگان بايد در تيم هاي ورزشي خود از بازيكنان بومي اين استان استفاده كنند تا اين امر به يك جريان سازنده براي رشد و شكوفايي استعدادهاي ورزشي استان تبديل شود.

استاندار هرمزگان افزود: برنامه هايي براي حمايت از رشته هاي ورزشي داراي استعداد مناسب در هرمزگان مد نظر داريم كه فوتبال نيز از جمله اين رشته هاي پراستعداد و داراي علاقه مند بسيار در اين استان است.

همتي ضمن ابراز خرسندي از حضور بازيكنان بومي در تيم فوتبال گامرون بندرعباس، بيان داشت: استفاده از بازيكنان بومي در اين تيم مي تواند به شناخته شدن آنها در سطح كشور كمك كند.

وي خاطرنشان كرد: ما در حد توان حمايت و پشتيباني لازم را از تيم فوتبال گامرون انجام خواهيم داد تا اين تيم با كمك بازيكنان بومي هرمزگان بتواند از ليگ دسته سوم فوتبال كشور به ليگ هاي بالاتر صعود كند و موجب نشاط و شادابي مردم و جوانان اين استان در عرصه ورزش شود.

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي گامرون بندرعباس نيز در اين ديدار، اظهار داشت: تيم فوتبال گامرون بندرعباس به طور كامل از بازيكنان بومي هرمزگان تشكيل شده و در حال حاضر در ليگ دسته سوم فوتبال كشور حضور دارد.

محمد پورمحسن افزود: در تلاش هستيم تا با نيروسازي و كادرسازي مناسب، اين تيم بتواند سال آينده به ليگ دسته دو و با برنامه ريزي مناسب طي ساليان بعد به ليگ دسته يك و ليگ برتر كشور صعود كند.

شماره خبر : ٨٤٣٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.