آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٣٢

تاریخ:1396/12/20


استاندار هرمزگان در ستاد اجرایی خدمات سفر استان:
هرمزگان آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است

استاندار هرمزگان گفت: براساس گزارش های ارائه شده از سوی دستگاه های اجرایی، استان هرمزگان آمادگی کامل برای ایام تعطیلات نوروز را دارد و آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استانی گردشگر پذیر است، عنوان کرد: لازم است همه دستگاه ها از آمادگی شبانه روزی برای ارائه خدمات به مسافران در نوروز برخوردار باشند.

وی ادامه داد: باید بهترین شرایط را برای گردشگران و مردم استان در نوروز فراهم کنیم تا سالی پر از امید و نشاط را آغاز کنند.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه در شهرهای استان باید استقبال خوبی از مسافران صورت گیرد، افزود: مدیران تلاش کنند بهترین خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی در هرمزگان ارائه شود چون توسعه و رونق گردشگری از سیاست های اصلی در هرمزگان است.

همتی خواستار بازرسی و نظارت دقیق در این ایام و آمادگی کامل مدیریت بحران شد و بیان داشت: هرگونه افزایش قیمت خدمات و کالاها در ایام نوروز ممنوع است و اداره کل تعزیرات حکومتی استان با افزایش غیرقانونی قیمت ها برخورد لازم را داشته باشد و باید نظارت کامل بر بازار و همچنین آژانس های گردشگری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه هرمزگان از تنوع خوبی در زمینه صنایع دستی و محصولات خوراکی برخوردار است، اظهار داشت: نوروز بهترین ایام برای ارائه این محصولات است و باید نمایشگاه ارائه و فروش صنایع دستی و مواد غذایی محلی در تمامی نقاط پر تردد مسافران در استان برپا شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: خدمات دریایی هم باید به شکلی مطلوب ارائه شود و تامین امنیت در شهرها و مناطقی که گردشگران اسکان دارند و همچنین در طول راه های مواصلاتی مورد توجه باشد.

همتی گفت: صدا و سیمای استان به طور روزانه گزارش هایی را از حال و هوای هرمزگان در نوروز آماده کند تا از طریق شبکه های ملی و استانی پخش شود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه براساس گزارش های ارائه شده از سوی دستگاه های اجرایی، استان هرمزگان آمادگی کامل برای ایام تعطیلات نوروز را دارد و آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است.

شماره خبر : ٨٤٣٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.