آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٣٢

تاریخ:1396/12/20


استاندار هرمزگان در ستاد اجرایی خدمات سفر استان:
هرمزگان آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است

استاندار هرمزگان گفت: براساس گزارش های ارائه شده از سوی دستگاه های اجرایی، استان هرمزگان آمادگی کامل برای ایام تعطیلات نوروز را دارد و آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استانی گردشگر پذیر است، عنوان کرد: لازم است همه دستگاه ها از آمادگی شبانه روزی برای ارائه خدمات به مسافران در نوروز برخوردار باشند.

وی ادامه داد: باید بهترین شرایط را برای گردشگران و مردم استان در نوروز فراهم کنیم تا سالی پر از امید و نشاط را آغاز کنند.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه در شهرهای استان باید استقبال خوبی از مسافران صورت گیرد، افزود: مدیران تلاش کنند بهترین خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی در هرمزگان ارائه شود چون توسعه و رونق گردشگری از سیاست های اصلی در هرمزگان است.

همتی خواستار بازرسی و نظارت دقیق در این ایام و آمادگی کامل مدیریت بحران شد و بیان داشت: هرگونه افزایش قیمت خدمات و کالاها در ایام نوروز ممنوع است و اداره کل تعزیرات حکومتی استان با افزایش غیرقانونی قیمت ها برخورد لازم را داشته باشد و باید نظارت کامل بر بازار و همچنین آژانس های گردشگری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه هرمزگان از تنوع خوبی در زمینه صنایع دستی و محصولات خوراکی برخوردار است، اظهار داشت: نوروز بهترین ایام برای ارائه این محصولات است و باید نمایشگاه ارائه و فروش صنایع دستی و مواد غذایی محلی در تمامی نقاط پر تردد مسافران در استان برپا شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: خدمات دریایی هم باید به شکلی مطلوب ارائه شود و تامین امنیت در شهرها و مناطقی که گردشگران اسکان دارند و همچنین در طول راه های مواصلاتی مورد توجه باشد.

همتی گفت: صدا و سیمای استان به طور روزانه گزارش هایی را از حال و هوای هرمزگان در نوروز آماده کند تا از طریق شبکه های ملی و استانی پخش شود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه براساس گزارش های ارائه شده از سوی دستگاه های اجرایی، استان هرمزگان آمادگی کامل برای ایام تعطیلات نوروز را دارد و آماده میزبانی عالی از گردشگران نوروزی است.

شماره خبر : ٨٤٣٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.