آخرین اخبار
اخبار > رعایت حقوق مصرف کنندگان به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٣١

تاریخ:1396/12/20


دکتر همتی در همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان:
رعایت حقوق مصرف کنندگان به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تولیدکنندگان باید حقوق مصرف کنندگان را محترم بشمارند، گفت: رعایت حقوق مصرف کنندگان باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان با تاکید بر اینکه در بخش حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیازمند کارهای بسیاری هستیم، عنوان کرد: اقدامات دولت در راستای حمایت از تولید است و به موازات حمایت از تولید، حمایت از مصرف کننده هم لازم است و باید حقوق مصرف کنندگان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خدمات پس از فروش از مولفه هایی است که باید به آن توجه کنیم، ادامه داد: هر جا ردپای انحصار باشد، حقوق مصرف کنندگان در معرض خطر قرار می گیرد و در اقتصاد باید به دنبال بازار رقابتی کامل باشیم.

استاندار هرمزگان افزود: در این بازار اگر واحدی به لحاظ کیفیت عقب بماند از بازار حذف خواهد شد و بازار جای تولیدکنندگان محصولاتی با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت خواهد بود.

همتی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید حقوق مصرف کنندگان را محترم بشمارند، تصریح کرد: رعایت حقوق مصرف کنندگان باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی بیان داشت: اگر به دنبال تولید انبوه هستیم باید نگاه خود را به بازارهای بیرون از کشور توجه دهیم که در آن بازار کالای دارای کیفیت و قیمت مناسب قدرت رقابت خواهد داشت.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: حقوق مصرف کننده به عنوان یک حقوق عمومی باید مورد توجه همگان باشد و در این صورت به سمت یک جامعه مطلوب و پویا پیش خواهیم رفت.

شماره خبر : ٨٤٣١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.