آخرین اخبار
اخبار > چشم انداز توسعه اقتصادي و عمراني مناطق مرزي در هرمزگان ترسيم شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٤٢٨

تاریخ:1396/12/19


سرپرست معاونت عمراني استانداری هرمزگان:
چشم انداز توسعه اقتصادي و عمراني مناطق مرزي در هرمزگان ترسيم شود

سرپرست معاونت عمراني استانداری هرمزگان گفت: بايد چشم انداز توسعه اقتصادي و عمراني مناطق مرزي در هرمزگان ترسيم شود و بخش خصوصي و تشكل هاي اين بخش، اين اهداف را مد نظر قرار دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نشست شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي استان هرمزگان با بيان اينكه سند توسعه مرزي استان هرمزگان در حال تدوين است، عنوان كرد: در اين راستا نياز است سند توسعه اي براي اقتصاد مرزنشينان با همكاري بخش خصوصي در هرمزگان تدوين شود.

وي ادامه داد: بايد چشم انداز توسعه اقتصادي و عمراني مناطق مرزي در هرمزگان ترسيم شود و بخش خصوصي و تشكل هاي اين بخش، اين اهداف را مد نظر قرار دهند.

سرپرست معاونت عمراني استانداری هرمزگان افزود: رونق بخشيدن به بازارچه ها و تعاوني هاي مرزنشينان و توانمندسازي مردم مرزنشين و جامعه مرزي به عنوان اولويت هاي مهم بايد هدف گذاري و براي رسيدن به آن برنامه ريزي شود.

مدرس تصريح كرد: از بخش خصوصي مي خواهيم در تهيه سند توسعه و توانمندسازي اقتصادي مرزنشينان در هرمزگان مشاركت جدي داشته باشد.

شماره خبر : ٨٤٢٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.