آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در بندرعباس حضور یافت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٢٣٥

تاریخ:1396/11/22


همگام با اقشار مختلف مردم؛
استاندار هرمزگان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در بندرعباس حضور یافت

استاندار هرمزگان همگام با اقشار مختلف مردم و به همراه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در بندرعباس حضور یافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به همراه دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، همگام با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در بندرعباس حضور یافت.

در 22 بهمن سواحل نیلگون خلیج فارس صحنه وفاداری حافظان تنگه هرمز به نظام اسلامی بود. ساحل خلیج همیشه فارس لبریز از شمیم حضور شیعه و سنی در نقاط مختلف این استان بود که با وحدت و همدلی این روز بزرگ را به نماد پایداری در برابر دشمنان تبدیل کردند.

از جاسک در سواحل مکران، بندرعباس در جنوب هرمزگان، حاجی آباد در شمال، بندرلنگه مروارید ایران، قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس، ابوموسی جزیره همیشه ایرانی، جزیره هرمز زادگاه شهیدان بزرگ و شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، خمیر، بستک، پارسیان و بشاگرد با مردمان شجاعشان، صحنه‌هایی از دلدادگی به انقلاب ونظام را به نمایش گذاشتند.

در بندرعباس مردم با حرکت در بلوار ساحلی این شهر با سر دادن شعار‌های الله اکبر - خامنه‌ای رهبر، لا اله الا الله، مرگ بر آمریکا، مرگ به اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، میثاق باشهیدان، میثاق با امام است و اطاعت از رهبری، حفظ خط امام است،‌ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد- ارتش دنیا نتواندکه جوابم دهد، حمایت خود را از آرمان‌های امام راحل، رهبر انقلاب اسلامی و شهدا اعلام کردند.

کوکان هرمزگانی هم امسال پرشورتر از همیشه در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند تا جواب دندان شکنی به اقدام‌های ضد بشری آمریکا و نادیده گرفتن حق کودکان بدهند.

حرکت قایق‌های تندرو در خلیج فارس در نزدیکی بلوار ساحلی بندرعباس با پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده اقتدار و آمادگی حافظان تنگه هرمز در دفاع از میهن اسلامی بود.

حمل پرچم صد متری سه رنگ جمهوری اسلامی ایران برروی دستان زنان ومردان ولایت مدار، صف‌های راهپیمایی را در بندرعباس رنگین کرده است.

زنان نیز با پوشش لباس محلی درحالیکه فرزندان خندان ایران اسلامی را در آغوش دارند آمدند و شکوه حضور خود را به نمایش گذاشتند.

در پایان راهپیمایی امروز هم قطعنامه‌ای در حفظ و حراست از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی خوانده شد و راهپیمایان با سردادن تکبیر بند‌های آن را تایید کردند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در بندرعباس گفت: دشمنان تلاش کردند با جنگ تحمیلی و ترور شخصیت‌های دینی وانقلابی، جلوی پیشرفت نظام را بگیرند، اما نتوانستند.

محمدباقر نوبخت افزود: رمز بقاء و پیروزی انقلاب اسلامی، وحدت و همدلی مردم است و مردم در سختی‌ها هیچگاه انقلاب را تنها نگذاشتند.

وی گفت: گام بعدی دشمن و زمانی که نتوانست کشور را با جنگ از بین ببرد، تحریم بود.

معاون رئیس جمهور افزود: دشمن به بهانه انرژی هسته‌ای تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه ایران اسلامی اعمال کرد، اما مردم باز هم ایستادند و اکنون صندوق بین المللی پول اعتراف کرد که ایران هیجدهمین قدرت اقتصادی جهان است.

نوبخت گفت: امروز با درایت رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی جایگاه نوزدهم تولید علم در جهان را دارد و در منطقه نیز در رتبه نخست قرار دارد.

وی گفت: آمریکای جنایتکاری که در خلیج فارس کودکان و زنان بیگناه ما را در فاجعه ایرباس به خاک و خون کشید، امروز اعتراف می‌کند که ایران چهاردهمین قدرت بزرگ جهان و قدرت نخست منطقه است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به یاری خداوند همانگونه که تاکنون از همه گردنه‌ها عبور کرده ایم در آینده هم با حضور مردم و درایت رهبرمعظم انقلاب اسلامی، از همه گردنه‌های پیش رو عبور خواهیم کرد.

شماره خبر : ٨٢٣٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.