آخرین اخبار
اخبار > ۱۱ پروژه عمرانی در شهرستان بستک به بهره برداری رسید


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٢٢١

تاریخ:1396/11/21


با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان؛
۱۱ پروژه عمرانی در شهرستان بستک به بهره برداری رسید

همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان با حضور رضا مدرس سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در شهرستان بستک به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این روز پروژه بهسازی محور چاه سرمه، تدرویه-بستک با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان و به طول ۱۲/۵ کیلومتر و همچنین فاز اول راه اصلی چاهبنارد - تنگ بستک به طول۴/۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح مدرسه شهید بستکی زاده تدرویه با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، افتتاح پروژه سالن ورزشی روستای فتویه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان و همچنین افتتاح مدرسه سپیده کاشانی شهر بستک با مساحت ۲۰۷۷ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از دیگر پروژه‌هایی بود که افتتاح شد.

در این روز میدان دفاع مقدس شهر بستک با ۴ اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان و همچنین پروژه کارخانه خوراک دام و طیور فرا دردانه با اعتباری بالغ ۲میلیارد و۱۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

افتتاح پروژه اصلاح و بهسازی شبکه توزیع آب شهر بستک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و افتتاح متمرکز  پروژه برق شهرستان بستک با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان از دیگر پروژه ها بود.

افتتاح تالار اجتماعات فتویه، افتتاح کتابخانه عمومی شهر بستک با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیون تومان و با متراژ۵۵۷ مترمربع، غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهر بستک و بازدید از راه خور جناح از دیگر برنامه‌های این روز بود.

شماره خبر : ٨٢٢١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.