آخرین اخبار
اخبار > دعوت استاندار هرمزگان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٢٠٣

تاریخ:1396/11/20دعوت استاندار هرمزگان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از مردم هرمزگان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

22 بهمن روزی ماندگار در تاریخ سرزمین کهن ایران است که در آن ملت سرافراز ایران به حکومت طاغوت پایان داد و در تحولی بزرگ مقدمات برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم ساخت.

پیروزی انقلاب اسلامی در این روز تاریخی با رشادت، فداکاری و نثار خون هزاران شهید گلگون کفن در پیروی از بنیانگذار جمهوری اسلامی و مرجع عالیقدر، امام خمینی(ره) به دست آمد و ایران را از وابستگی به بیگانگان و مستکبران رها کرد.

22 بهمن روز جشن ملی همه ایرانیان محسوب می شود و باید هر ساله در گرامیداشت آن فعالانه حضور یافت تا قدر نعمت انقلاب را که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای ما به ارمغان آورد، بیشتر بدانیم و این حضور شکرانه و یادآور پیروزی شکوهمند ملت بزرگ ایران است.

اینجانب از آحاد، اقشار مختلف و عموم مردم نجیب، شریف و انقلابی استان هرمزگان دعوت می کنم تا در کنار هم در  این خطه از سرزمین ایران اسلامی، در راهپیمایی 22 بهمن و جشن پیروزی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حضوری گسترده و باشکوه در راستای حفظ میراث گرانقدر امام راحل و شهدای بزرگوار داشته باشند.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٨٢٠٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.