آخرین اخبار
اخبار > تمامی جزایر هرمزگان باید طرح توسعه داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٢٠٠

تاریخ:1396/11/19


وزیر کشور در کارگروه توسعه جزایر استان هرمزگان:
تمامی جزایر هرمزگان باید طرح توسعه داشته باشند

وزیر کشور با بیان اینکه تمامی جزایر باید با توجه به ویژگی و ظرفیت های خود طرح توسعه داشته باشند از آمادگی پرداخت تسهیلات مشاغل خرد در جزایر منوط به داشتن طرح های مشخص خبر داد.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی پس از بازدید از جزایر چهارده گانه استان هرمزگان در نشست کارگروه توسعه جزایر استان هرمزگان، اظهار داشت: جزایر استان هرمزگان باید طرح توسعه داشته باشند تا ۱۰ سال آینده را پیش بینی کنیم و هدف گذاری ها و پروژه ها نیز متناسب با این طرح‌ها تعیین شوند.

وی افزود: تمامی پروژه‌های که تعریف شده مورد استفاده قرار خواهد گرفت اما اگر طرح توسعه دقیق نداشته باشیم نمی توانیم منسجم مسائل را دنبال کنیم.

وزیر کشور تصریح کرد: تمام پروژه هایی که برای این جزایر پیش بینی شده دستگاه‌ها در اولویت خود قرار دهند و نیازی نیست و قرار هم نیست برای انجام این پروژه‌ها اعتبار جدید بگیریم همه دستگاه‌ها موظف و مکلف هستند تمام این پروژه ها را در اولویت دستگاه خود قرار دهند.

شماره خبر : ٨٢٠٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.