آخرین اخبار
اخبار > تمامی جزایر هرمزگان باید طرح توسعه داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٢٠٠

تاریخ:1396/11/19


وزیر کشور در کارگروه توسعه جزایر استان هرمزگان:
تمامی جزایر هرمزگان باید طرح توسعه داشته باشند

وزیر کشور با بیان اینکه تمامی جزایر باید با توجه به ویژگی و ظرفیت های خود طرح توسعه داشته باشند از آمادگی پرداخت تسهیلات مشاغل خرد در جزایر منوط به داشتن طرح های مشخص خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی پس از بازدید از جزایر چهارده گانه استان هرمزگان در نشست کارگروه توسعه جزایر استان هرمزگان، اظهار داشت: جزایر استان هرمزگان باید طرح توسعه داشته باشند تا ۱۰ سال آینده را پیش بینی کنیم و هدف گذاری ها و پروژه ها نیز متناسب با این طرح‌ها تعیین شوند.

وی افزود: تمامی پروژه‌های که تعریف شده مورد استفاده قرار خواهد گرفت اما اگر طرح توسعه دقیق نداشته باشیم نمی توانیم منسجم مسائل را دنبال کنیم.

وزیر کشور تصریح کرد: تمام پروژه هایی که برای این جزایر پیش بینی شده دستگاه‌ها در اولویت خود قرار دهند و نیازی نیست و قرار هم نیست برای انجام این پروژه‌ها اعتبار جدید بگیریم همه دستگاه‌ها موظف و مکلف هستند تمام این پروژه ها را در اولویت دستگاه خود قرار دهند.

شماره خبر : ٨٢٠٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.