آخرین اخبار
اخبار > بازدید وزیر کشور و استاندار هرمزگان از جزایر هرمز، لارک، هنگام و قشم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨١٩٢

تاریخ:1396/11/19بازدید وزیر کشور و استاندار هرمزگان از جزایر هرمز، لارک، هنگام و قشم

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور و دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان از جزایر هرمز، لارک، هنگام و قشم بازدید کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور روز پنجشنبه ١٩ بهمن ماه در سومين روز سفر خود به استان هرمزگان به جزيره هرمز سفر كرد.

رحمانى فضلى بلافاصله در بدو ورود به اين جزيره، با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهداى گمنام اداى احترام كرد.

وزير كشور  به منظور بررسى مشكلات مردم منطقه در مسجد جامع جزيره هرمز حضور يافت.

در اين سفر استاندار هرمزگان، سردار تنگسيرى جانشين فرمانده نيروى درياى سپاه پاسداران، سردار رضايى فرمانده مرزبانى كشور، معاونان اقتصادى و پارلمانى وزارت كشور، نمايندگان مجلس شوراى اسلامى و تعدادى از مديران دستگاه هاى اجرايى وزير كشور را همراهى کردند.

وزیر کشور و رییس شورای امنیت کشور در جریان سومين روز سفر خود به استان هرمزگان پس از بازدید از جزیره هرمز با شناور وارد جزیره لارک شد.

 وزیر کشور در بدو ورود به جزیره لارک در گلزار شهدای این جزیره حاضر شد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

وزیر کشور ضمن بازديد از بخش هاى مختلف اين منطقه با حضور در جمع مردم در مسجد جامع جزیره لارک در جريان مسائل و مشکلات مربوط به این جزیره قرار گرفت.

امام جمعه جزیره لارک نیز به نمايندگى از مردم در سخنانی به بیان مسائل و مشکلات این جزیره پرداخت.

وزیر کشور در جریان سومين روز سفر خود به استان هرمزگان به جزيره هنگام سفر كرد.

وزیر کشور در بدو ورود به جزیره هنگام مورد استقبال مرزبانان پاسگاه مرزى دريايى هنگام قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهداى گمنام اداى احترام كرد.

رحمانی فضلی ضمن بازديد از بخش هاى مختلف اين منطقه با حضور در جمع مردم در مسجد جامع جزیره هنگام در جريان مسائل و مشکلات مربوط به این جزیره قرار گرفت.

امام جمعه جزیره هنگام نیز به نمايندگى از مردم در سخنانی به بیان مسائل و مشکلات این جزیره پرداخت.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جریان سومين روز سفر خود به استان هرمزگان به جزيره قشم سفر و از بخش هاى مختلف اين جزيره بازديد كرد.

وزیر کشور در بدو ورود به جزیره قشم مورد استقبال گرم و صميمى مردم قرار گرفت.

رحمانی فضلی ضمن بازديد از بخش هاى مختلف اين منطقه در جمع مردم در سالن همايش اداره فرهنگ و ارشاد حضور يافت.

امام جمعه قشم، دو تن از نمايندگان مجلس شوراى اسلام، امام جمعه اهل تسنن و نماينده شوراى شهر قشم نیز در سخنانی به نمايندگى از مردم به بیان مسائل و مشکلات این جزیره پرداخت.

وزير كشور نیز با سخنرانی در جمع مردم و مسئولان این جزیره اظهاركرد؛ مسائل زيرساختى، اشتغال و تسهيل امور صيادى مهمترين خواسته جزايرنشينان است و  مسائل جزاير استان هرمزگان در سطح استانى و ملى پيگيرى خواهد شد.

شماره خبر : ٨١٩٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.