آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران همکاری لازم را در برگزاری مسابقات ورزشي هشت گانه در شهرستان هاي هرمزگان داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٧٣

تاریخ:1396/11/02


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
فرمانداران همکاری لازم را در برگزاری مسابقات ورزشي هشت گانه در شهرستان هاي هرمزگان داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهياران براي برگزاري هرچه باشكوه تر مسابقات ورزشي هشت گانه در شهرستان هاي هرمزگان همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در چهارمین نشست شورای عالی ورزش همگانی استان هرمزگان، با بیان اینکه ورزش رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد، اظهارداشت: با توجه به وضعیت آب و هوایی مناسب هرمزگان در نیمه دوم سال، باید روزانه شاهد حضور تعداد گسترده ای از افراد برای پیاده روی و ورزش در سواحل باشیم.

وی ادامه داد: ورزش همگانی نیاز به امکانات وسیعی ندارد و جامعه و به ویژه قشر کارمند به ورزش نیاز جدی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: یکی از وظایف هیئت ورزش های همگانی توسعه و جذب مردم به سمت ورزش همگانی است تا مردم بتوانند از این طریق روحیه خود را تازه و در جامعه شاهد آرامش بیشتر و برخورد مناسب تر شهروندان با یکدیگر باشیم.

اکرمی تصریح کرد: با حرکت های روبه رشد در ورزش همگانی، مردم جامعه به ویژه قشر جوان با حضور در پارک های ساحلی باید از امکانات موجود بهره برده و شاهد افزایش تحرک و تزریق روحیه نشاط و شادابی در جامعه باشیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقات ورزشي هشت گانه در شهرستان هاي هرمزگان، عنوان کرد: فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهياران براي برگزاري هرچه باشكوه تر مسابقات ورزشي هشت گانه در شهرستان هاي هرمزگان همکاری لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: علاوه بر رشته هاي هشت گانه، دو رشته مهم از بازي هاي بومي و محلي استان نیز با مشاركت و همكاري تشكل هاي غيردولتي ذيربط در اين دوره از مسابقات شركت داده شوند.

اکرمی خاطرنشان کرد: قهرمانان هر رشته این مسابقات در شهرستان ها به مسابقات المپياد استاني و در نهايت به مسابقات كشوري راه پیدا می کنند و از سه نفر از فرمانداران كه بيشترين همكاري را در برگزاری این مسابقات را داشته باشند، تجليل خواهد شد.

شماره خبر : ٧٩٧٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.