آخرین اخبار
اخبار > نمایشگاه کتاب محل عرضه جدیدترین دستاوردهای فکری و اندیشه‌ای است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٦٦

تاریخ:1396/11/01


دکتر همتی در آئین افتتاح پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان:
نمایشگاه کتاب محل عرضه جدیدترین دستاوردهای فکری و اندیشه‌ای است

استاندار هرمزگان با بیان اینکه جامعه نیاز دارد در بخش‌های مختلف به طور دائم برنامه‌هایی همچون نمایشگاه کتاب برگزار شود، گفت: نمایشگاه کتاب محل عرضه جدیدترین دستاوردهای فکری و اندیشه‌ای است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین افتتاح پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان هرمزگان، برگزاری نمایشگاه کتاب را اقدام مبارکی جهت توسعه فرهنگ مطالعه در هرمزگان دانست و عنوان کرد: هرسال حضور مردم و ناشرین در نمایشگاه‌های کتاب استانی پررنگ و پربار بوده است.

وی ادامه داد: حضور 600 ناشر کشوری در این دوره از نمایشگاه کتاب هرمزگان نیز نشان دهنده پویایی بخش نشر و کتاب در سراسر کشور است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه جامعه نیاز دارد در بخش‌های مختلف به طور دائم برنامه‌هایی همچون نمایشگاه کتاب برگزار شود، افزود: نمایشگاه کتاب محل عرضه جدیدترین دستاوردهای فکری و اندیشه‌ای است.

همتی خواستار برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌های متعدد فرهنگی و هنری در هرمزگان شد و بیان داشت: در همه حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی نیاز است برنامه‌های متنوع برگزار شود.

وی تصریح کرد: با تنوع فرهنگی و هنری موجود در استان هرمزگان نیاز است، دائما چنین نشست‌ها و نمایشگاه‌ها و جشنواره‌هایی اجرا شود چون این برنامه‌ها موجب طراوت و نشاط جامعه می‌شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: جامعه ما نیازمند حرکت‌های فرهنگی و هنری برای پویایی بیشتر است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به طور مستمر این برنامه‌ها را در سطح هرمزگان برگزار کند.

همتی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب هرمزگان، اضافه کرد: خوشبختانه از همین آغاز کار حضور و استقبال مردم استان از نمایشگاه کتاب خوب بوده است و امیدواریم در روزهای آینده بیشتر شود.

شماره خبر : ٧٩٦٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.