آخرین اخبار
اخبار > اولین گام فرآیندی و مبنایی در اجرای اقدامات پدافند غیرعامل شناسایی و سطح بندی مراکز ثقل است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٥٢

تاریخ:1396/10/30


سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان:
اولین گام فرآیندی و مبنایی در اجرای اقدامات پدافند غیرعامل شناسایی و سطح بندی مراکز ثقل است

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان اولین گام فرآیندی و مبنایی در اجرای اقدامات پدافند غیرعامل را شناسایی و سطح بندی مراکز ثقل برشمرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا پوربابایی در جلسه سطح بندی مراکز ثقل استان هرمزگان اولین گام فرآیندی و مبنایی در اجرای اقدامات پدافند غیرعامل را شناسایی و سطح بندی مراکز ثقل برشمرد و عنوان كرد: مشخص بودن سطح واقعی زیرساخت ها و تخصیص صحیح منابع بر اساس اولویت های تعیین شده صورت می پذیرد.

در این جلسه دستورالعمل سطح بندی مراکز ثقل ارسالی از سازمان پدافند غیر عامل و کاربرگ سطح بندی برای حضار تشریح شد.

شايان ذكر است؛ جلسه سطح بندی مراکز ثقل استان هرمزگان به ریاست رضا پوربابایی سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان و با حضور معاون دفترامنیتی و انتظامی و نمایندگان تام الاختیار فرمانداری های تابعه و ادارات ذیربط برگزار شد.  

شماره خبر : ٧٩٥٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.