آخرین اخبار
اخبار > تشکر مردم شهر بندزرک از دکتر همتی استاندار هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٠٩

تاریخ:1396/10/23تشکر مردم شهر بندزرک از دکتر همتی استاندار هرمزگان

مردم شهر بندزرک در شهرستان میناب به دلیل پیگیری و دریافت موافقت دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور برای ارتقاء بندزرک از روستا به شهر در تقسیمات کشوری طی نامه ای از دکتر همتی استاندار هرمزگان تشکر و قدردانی کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن نامه مردم شهر بندزرک به دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان آمده است:

خبر مسرت بخش موافقت جناب دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور مبنی بر ارتقاء روستای بندزرک به شهر بندزرک موجب خرسندی و خوشحالی اهالی، معتمدین و مسئولان مرکز بخش گردید.

لذا بر خود لازم می‌دانیم از پیگیری و مساعدت های شما و مسئولان سابق در تحقق این مهم مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نماییم.

امیدواریم با همکاری و مساعدت های شما شاهد توسعه و رونق بیشتر شهر بندزرک در آینده باشیم.

شایان ذکر است؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور روز یازدهم دی ماه سال جاری در ابلاغیه ای به دکتر همتی استاندار هرمزگان با تبدیل روستای بندزرک مرکز بخش بندزرک به شهر موافقت کرد.

در ابلاغیه دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به دکتر همتی استاندار هرمزگان آمده است: در اجرای ماده 1 قانون اصلاح موادی از قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری و با توجه به مطالعات کارشناسی با پیشنهاد آن استانداری مبنی بر تبدیل روستای بندزرک مرکز بخش بندزرک شهرستان میناب به شهر موافقت می شود.

شماره خبر : ٧٩٠٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.