آخرین اخبار
اخبار > ۱۱۰ واحد مسکونی به ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در هرمزگان واگذار شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٠٨

تاریخ:1396/10/21


با حضور استاندار هرمزگان؛
۱۱۰ واحد مسکونی به ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در هرمزگان واگذار شد

۱۱۰ واحد مسکونی با مشارکت مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در هرمزگان واگذار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این واحد‌ها در شهرستان‌های رودان، میناب، بندرخمیر، حاجی آباد و بندرعباس و بین ۴۵ تا ۷۵ مترمربع مساحت ساخته شده است.

این واحد‌های مسکونی با مشارکت ۴۰۰ میلیون تومانی مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) و اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شده است.

از سال ۸۹ تاکنون ۵۱۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با مشارکت این مؤسسه خیریه در هرمزگان ساخته شده است.

در ۱۰ سال گذشته ۱۲ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با مشارکت خیران در هرمزگان ساخته شده است.

شماره خبر : ٧٩٠٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.