آخرین اخبار
اخبار > اجرای پدافند غیرعامل در جزیره لاوان پیگیری و بررسی شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٠٧

تاریخ:1396/10/21


با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور؛
اجرای پدافند غیرعامل در جزیره لاوان پیگیری و بررسی شد

چگونگی و عوامل اجرایی کردن پدافند غیرعامل در جزیره لاوان با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، جلسه هماهنگی و پیگیری اجرای پدافند غیرعامل در جزیره لاوان با حضور سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، رضا پوربابایی سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان و جمعی از مسئولان نظامی و کشوری برگزار شد.

در این جلسه چگونگی و عوامل اجرایی کردن پدافند غیرعامل در جزیره لاوان، پالایشگاه و سکوهای نفتی این جزیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در این جلسه بر اجرایی شدن پدافند غیرعامل در جزیره لاوان تاکید کرد و اجرای آن را برای بخش های پالایشگاهی، سکوهای نفتی و ساکنین این جزیره ضروری دانست.

شماره خبر : ٧٩٠٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.