آخرین اخبار
اخبار > برگزاری جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس سبب نزدیکی فرهنگ ها به یکدیگر می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٠٥

تاریخ:1396/10/20


اکرمی:
برگزاری جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس سبب نزدیکی فرهنگ ها به یکدیگر می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان برگزاری جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس را نزدیک کننده فرهنگ ها به یکدیگر دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در آئین افتتاح جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس در بندرعباس، عنوان کرد: برگزاری این گونه نمایشگاه ها در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال نامگذاری شده است، می تواند کمک شایانی به رونق اشتغال داشته باشد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی و عرضه محصولات بومی است که می تواند به خوداشتغالی روستاییان کمک شایانی داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان برگزاری جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس را نزدیک کننده فرهنگ ها به یکدیگر دانست و افزود: برپایی این جشنواره و نمایشگاه آشنایی بیشتر مردم با فرهنگ و آداب و رسوم اقوام مختلف را به همراه دارد و تقویت وحدت ملی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس همراه با نمایشگاه سوغات و صنایع دستی با حضور20 استان به مدت ۱۰ روز عصر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در بوستان غدیر بندرعباس برپاست.

شماره خبر : ٧٩٠٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.