آخرین اخبار
اخبار > زمینه افزایش مشارکت موسسات نیکوکاری و خیریه کشور در هرمزگان فراهم شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٠٠

تاریخ:1396/10/20


دکتر همتی در نشست با موسسات نیکوکاری و خیریه کشور:
زمینه افزایش مشارکت موسسات نیکوکاری و خیریه کشور در هرمزگان فراهم شود

استاندار هرمزگان گفت: باید در هرمزگان زمینه افزایش مشارکت موسسات نیکوکاری و خیریه کشور را فراهم کنیم و دستگاه های اجرایی در کنار نیکوکاران و خیرین قرار گیرند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با موسسات نیکوکاری و خیریه کشور با بیان اینکه ایفای مسئولیت اجتماعی در خیرین و نیکوکاران تبلور دارد، عنوان کرد: افراد نیکوکار به عمق آسیب های اجتماعی آگاهی دارند و دغدغه های خیرین و نیکوکاران تا بالاترین سطح در کشور منتقل شده است.

وی ادامه داد: در این دولت توسط وزارت کشور مروری بر مسائل اجتماعی صورت گرفت و تلاش شد اعماق این پدیده مورد بررسی قرار گیرد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه همه بخش های جامعه باید متوازن رشد کند که در این صورت توسعه متوازن رقم می خورد، افزود: مباحث اجتماعی در سطح کلان نظام مورد توجه قرار گرفته است و در این راستا بود که سازمان امور اجتماعی کشور شکل گرفت.

همتی تصریح کرد: در طول 39 سال پس از انقلاب اسلامی پیشرفت های بسیاری در کشور داشته ایم و کار بسیاری صورت گرفته است، اما هنوز مشکلاتی داریم.

وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید به دنبال این است که بتواند استان ها را به سمت اداره بهتر سوق دهد و از خلاقیت و نوآوری در مدیریت استان ها بیشتر استفاده شود.

استاندار هرمزگان بیان داشت: استان هرمزگان همانند یک ایران کوچک است و همه از ظرفیت های این استان بهره می برند و باید در هرمزگان زمینه افزایش مشارکت موسسات نیکوکاری و خیریه کشور را فراهم کنیم و دستگاه های اجرایی در کنار نیکوکاران و خیرین قرار گیرند.

شماره خبر : ٧٩٠٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.