آخرین اخبار
اخبار > صدور روادید الکترونیک اقدام مهمی برای توسعه گردشگری است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٨٩٩

تاریخ:1396/10/20


استاندار هرمزگان در آئین افتتاح دفتر صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه قشم:
صدور روادید الکترونیک اقدام مهمی برای توسعه گردشگری است

استاندار هرمزگان گفت: صدور روادید الکترونیک اقدام مهمی برای توسعه گردشگری و به خصوص جذب گردشگران خارجی به جزیره قشم است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین افتتاح دفتر صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه بین‌المللی جزیره قشم، عنوان کرد: تجهیز فرودگاه قشم به صدور روادید الکترونیک از کارهای لازم برای منطقه آزاد قشم بود که اقدام مبارکی برای این منطقه است.

وی با بیان اینکه تمامی ظرفیت‌های کشور در استان هرمزگان تجلی یافته است، افزود: زیباترین و بکرترین و پرجاذبه‌ترین ظرفیت‌های گردشگری کشور در استان هرمزگان وجود دارد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه میزان سواحل هرمزگان سه برابر سواحل شمال کشور است، تصریح کرد: ظرفیت‌های گردشگری هرمزگان برای مردم کشور ما کمتر شناخته شده است و ساحل این استان جاذبه‌های بسیاری دارد.

همتی بیان داشت: صنایع دستی هرمزگان نیز بسیار پرجاذبه است که می‌تواند مکمل گردشگری استان باشد و به گردشگری در همه زمینه‌ها باید توجه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هرمزگان همان طور که نقش بی‌بدیلی در اقتصاد ملی دارد، می‌تواند در زمینه گردشگری هم نقش بزرگی ایفا کند، اظهار داشت: صدور روادید الکترونیک اقدام مهمی برای توسعه گردشگری و به خصوص جذب گردشگران خارجی به جزیره قشم است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: باید دسترسی مردم کشور را به استان هرمزگان تسهیل کنیم و در این راستا احداث آزادراه‌ها و راه اندازی قطار سریع‌السیر در هرمزگان انجام خواهد شد تا در نیمه دوم سال با توجه به آب و هوای مناسب مردم کشور، بتوانند از سواحل جنوب بهره ببرند.


شماره خبر : ٧٨٩٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.